Redline Racing GTS
4.1 (17)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Redline Racing GTS це гонки для андроїда, причому зроблена гра досить просто, у всякому разі це гонки саме по прямій, без поворотів і подібного, а взагалі, називається таке «дрег рейсинг», в якому ви і будете приймати участь. Розробники гри - AUTORUS, це вже не перші їх гонки і якогось особливого розвитку я, на жаль, поки не спостерігаю, втім, це й не відбирає надію побачити щось більш гідне в найближчі пару років.

  • У чому ж простота цієї гри?

Гру спрощували як могли, не можу віднести це до мінусів, просто таке було прийнято рішення. Для початку - графіка, вона непогана, але все відбувається вночі, а значить багато деталей навколишнього світу можна опустити, що і було зроблено, та й добре, тут головне швидкість. По суті, тут одна траса, та навіть якщо і кілька, то це просто прямі в темряві ... не думаю що вони чимось можуть відрізнятися один від одного. Крім цього тут всього один автомобіль ...

  • Що є хорошого?

Мінімалізм неминуче призводить до необхідності звертати увагу на решту деталі, яких досить мало. Наприклад той самий єдиний автомобіль це легендарний Nissan GTR, який можна фарбувати і тюнінгувати, налаштовувати і знову тюнінгувати! Крім цього, є вид з кабіни, причому зроблено все досить автентично. Візуально розробники теж постаралися, так що і всередині і зовні єдиний автомобіль виглядає чудово. Крім цього в грі немає ніякого доната, так що по частині додаткових розтрат можете не переживати.

  • Трохи ностальгії!

За цих подій, нехай і не так насичено, але гра нагадує мені першу частину NFS Underground, дуже значиму гру в співтоваристві шанувальників гонок! Так само в грі немає маси зализаних моментів як у конкурентів, що робить її схожою на них.

  • Недоліки гри.

Ідеальною гра на жаль не вийшло відразу по ряду причин. Для початку є проблеми з управлінням, точніше невеликі «лаги», які не дозволяють ідеально перемикати швидкості і тим самим сильно псують час. Так, це не приємно, але згадуючи той же NFS, іноді лагал комп'ютер і нічого, до цього можна було звикнути;)
Другий недолік більш істотний і поправити його буде вже важче - немає почуття швидкості, немає відчуття динаміки, немає можливості вступити в контакт з суперником, а значить, буде трохи нудно ...

Підсумок: в цілому, гра Redline Racing GTS залишає приємне враження, особливо якщо ви любите формат гонок в якому потрібно боротися за кожну секунду, причому, домагаючись цього тюнінгом і настройками автомобіля, які тут досить великі.

Разом з грою необхідно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sdcard / Android / obb /


Реклама

завантажити Redline Racing GTS 9 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Fix bugs: en-US
Загальна інформація
версія 9 (9)
дата завантаження 2020-01-15 20:34
Розмір 29.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Розмір 108.07 MB
дата завантаження 2016-08-30 09:32
Усі додатки ApelsinDroid на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(17)
4.12★ 82.38%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/09/02 09:28
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |