LEGO® Marvel Super Heroes
4.1 (340)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

У коміксах Marvel повно різних героїв які симпатизують мільйонам дітей і дорослих, очевидно що в Lego не могли пропустити це і створили безліч конструкторів на задану тематику. Що стало звичним - за конструкторами послідувала і гра, наповнена не тільки героями, детальками і екшеном який розгорнеться в світі
Marvel. Спочатку гра з'явилася на консолях і ПК, але з часом була адаптована і для мобільних пристроїв, сюжет і геймплей на щастя не постраждали, змінилася графіка і повністю було перероблено управління, що не викликає ніякого подиву.

Кожен рівень гри представляє собою велике поле бою на якому потрібно битися з кожним зустрічним і ближче до кінця перемогти боса. Крім битв вам запропонують виконувати сюжетні завдання прогрес яких і дозволить відкривати нові місії. Кожен рівень передбачає участь двох супергероїв яких обираєте ви самі, при виборі не забувайте що кожен має свої унікальні здібності, чудово відомі всім з коміксів і фільмів. Окрім нових рівнів ви будете відкривати і нових героїв, так що ближче до середини гри зможете зібрати вже грунтовну команду, пробуючи проходити рівні різними складами.

Особливості гри LEGO ® Marvel Super Heroes:

  • більше дев'яти десятків персонажів ... солідно!
  • 45 рівнів з босом на кожному
  • дивовижні супер можливості для що не забули
  • маса бойових прийомів і хитрощів
  • є спеціальні випробування для бажаючих отримати бонуси
  • кілька варіантів управління


Так що ж можна хотіти ще?
Гра вийшла захоплююча і якісна, прийнятна графіка і зручне управління, різноманітний геймплей і великий вибір героїв ... от тільки одна проблема вчинить багатьох - гра платна. Ціну підняли до рівня в 5 доларів, що пристойно і не скасовує доната який тут теж є ... Більше того, скачати пробний варіант щоб перевірити сумісність зі своїм пристроєм не вийде.

Підсумок: приємна, оригінальна, цікава але платна гра яка могла б сподобатися багатьом фанатам як коміксів, так і конструктора ... залишається сподіватися тільки на знижки або появи безкоштовної версії.


Реклама

LEGO® Marvel Super Heroes для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(340)
4.14★ 82.85%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/19 10:04
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |