Angry Birds Stella POP!
3.1 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Багато фанатів вже почали ховати класичну серію ігор Angry Birds, які обмежуються невеликими сезонними оновленнями, а нові ігри стали принципово відрізнятися, з'явилися гонки Angry Birds Go !, ранер Angry Birds Transformers і деякі інші, які дуже популярні, але до класики не дотягують, приблизно на порядок ...
Але в Rovio знають свою справу і зробили сміливий крок - випустили нову частину, причому з героями варіації «Stella», яка теж не користувалася шаленою популярністю. При всьому при цьому дещо змінивши ігровий процес, складно сказати в кращу або гіршу сторону, сотні мільйонів шанувальників вирішать це питання за мене.

Все нове - добре забуте старе.
В Rovio завжди відрізнялися вірністю традиціям і дуже грамотним підходом до реалізації геймплея, які знайомі багатьом вже давно. Для багатьох розробників випустити ранер або гонки або аналог Flappy Birds встає у велику проблему, тому що гра повинна бути краще оригіналу або принципово відрізнятися, в нашому випадку популярність показує що у Rovio найчастіше виходить краще ... Само собою величезну роль відіграє і популярність бренду і величезна аудиторія і можливість рекламувати свій продукт в своїх же іграх в які грають сотні мільйонів, але в якості і грамотної реалізації ніхто і ніколи дорікнути їх не зможе. Так що зустрічаємо нову гру радісно і з великою надією.
Цього разу відроджувати вирішили тему з кульками, бо знамениту рогатку прибирати не захотіли, але тепер нам потрібно стріляти по кулькам ... досить звично і незвично одночасно, але головне весело, соковито і за участю знайомих усім персонажів.

Особливості гри Angry Birds Stella POP!

  • звична рогатка, але з іншого ракурсу
  • знайомі персонажі
  • екшен в перемішку з головоломкою
  • прекрасна музика
  • відмінна графіка
  • прив'язка до хмарних сервісів
  • як звичайно, безкоштовно


Про недоліки говорити тут складно. Технічно їх немає і не було ніколи, все інше суто індивідуально. Особисто мені не подобається сама серія ігор про Стеллу, хоча об'єктивно я не можу це пояснити. Але мільйони не погодяться, так що не будемо загострювати на цьому увагу;)

Підсумок: свіжа новинка яка повинна і опиниться на величезній кількості планшетів і телефонів, сподіваюся і вам вона сподобається, бо Rovio це один з кращих розробників мобільних додатків, куди ж вони без нашої підтримки?


Реклама

завантажити Angry Birds Stella POP! 3.80.4 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
NEW LEVEL PACKS! 40 new brain popping levels to solve!
-Stay up to date on POP!’s Facebook page: https://rov.io/ABP_FB
Загальна інформація
версія 3.80.4 (1591349034)
дата завантаження 2020-06-13 05:23
Розмір 79.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
3.08★ 61.55%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/15 07:56
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |