Dungeon Hunter 5
4.4 (122)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Серія ігор Dungeon Hunter свого часу стала проривом для андроїда, це зараз повно пристойних RPG і якщо чесно є з чого вибрати, але колись все було інакше і очевидним результатом стала велика популярність. Вона набагато вище чим може відобразити статистика завантажень на Google Play, так як всі ігри серії були з Донатом або платні, багато хто воліли
завантажувати їх зламаними на сторонніх ресурсах, плюс ця не та гра в яку буде комфортно грати на екранах низького дозволу і розміру, орієнтоване все найчастіше на планшети, причому потужні, що теж сильно знижує аудиторію, але навіть не дивлячись на це, про цю гру знають всі і багато розробники можуть тільки рівнятися на неї. Але навіть серед незалежних і якісних проектів аналогічних за суті Dungeon Hunter завжди виділялася і розробники вирішили що настав час штовхнути під зад конкурентів і випустили п'яту частину!

Що вас чекає в грі Dungeon Hunter 5:

  • хороший сюжет і логічне продовження історії
  • само собою онлайн і можливість взаємодії з іншими гравцями
  • захоплююча кампанія, яка містить пригоди на території п'яти королівств
  • можливість створювати власну зброю
  • майже пів сотні варіацій броні
  • півтори сотні варіацій зброї
  • п'ять стихій якими ви можете опанувати
  • безліч акцій і турнірів
  • досить продуманий геймплей, плавна анімація і відмінна графіка


Крім цього в гру додали нову фішку - притулок, простіше кажучи це будинок в якому будуть ваші скарби і який потрібно охороняти від інших гравців, штука досить цікава, але доставить вам багато проблем;)

Але Dungeon Hunter 5 не можна назвати ідеальною, втім вона ніколи такою не була, але розглянемо недоліки докладніше.
Для початку графіка, вона відмінна, але не революційна як бувало раніше, потім варто відзначити те що гра по суті стала кілька доопрацьованій варіацією четвертої частини, що не дивно. Четверта частина була популярніше усіх попередніх, тому принципових змін у механіку, інтерфейс, управління та інші моменти вносити не стали, з одного боку це добре, з іншого очікування багатьох не виправдаються. У новій частині є типу відкритий світ який сильно зарізаний місіями вас обмежуючим, так що повноти відчуттів від ваших пригод можна не чекати. Так само, як і раніше в грі є Донат, який практично скрізь, так, він здатний забезпечити приємну і більш цікаву гру, але якщо немає можливості або бажання, то ви будете страждати, особливо при зустрічі з гравцями що не проти заплатити сотню-другу доларів ...

Підсумок: революції не відбулося, замість стусана під зад конкуренти отримали лише джентельменськи «фе», звертати на яке навряд чи стануть увагу. Тим не менше, гра якісна і цікава, красива і досить вимоглива, з Донатом і втягують ігровим процесом, як і раніше. Для фанатів четвертої частини так взагалі щастя, серйозних змін немає. Загалом кожен зможе знайти тут щось для себе, фанати - добротне продовження, а любителі чіплятися масу приводів;)


Реклама

Dungeon Hunter 5 для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(122)
4.44★ 88.89%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/14 09:05
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |