BLOOD & GLORY: IMMORTALS
1.4 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Ось уже третій рік розробники з Glu просувають тему Стародавній Греції і всього що з нею було пов'язано, наприклад гладіаторів, бої яких могли захопити вас по двох частинах гри BLOOD & GLORY. Але було прийнято рішення мислити масштабніше і почати бій проти богів, які, як всі ми знаємо, в ті часи були вхожі в розвиток цивілізації і постійно гнівалися, як і на цей раз. Так що вибравши одного з трьох героїв нам буде надана можливість відправитися на війну з богами і їхніми поплічниками, реалізували гру у форматі RPG, що не дивно.

Що нам пообіцяли.
Як це зазвичай і відбувається, нам обіцяють захоплюючу RPG з масою можливостей. Три героя з унікальними здібностями, захоплююча кампанія, можливість спілкуватися з іншими гравцями, безліч унікальних супротивників, красиву графіку, унікальна зброя і всілякі обладунки, бонуси поліпшення і прокачування, неповторна система бою з продуманим інтерфейсом і зручним управлінням, можливість створювати гільдії та брати участь у турнірах, битвах онлайн та інших заходах. Звучить просто прекрасно, чи не так? :)

Як насправді.
Але реальність накладає свої рамки на події і в даному випадку вони тиснуть ... сильно! Чому у нас всього три героя ??? Це дрібниця, але все ж мало. Далі - більше! За технічної складової питань немає, гра працює і графіка тут дійсно пристойна, але який в ній сенс, якщо світ в якому ви будете боротися строго обмежений рівнями які потрібно проходити на час? Чому немає відкритого світу, це ж RPG! З гравцями можна спілкуватися тільки в місті, який при їх різноманітті пригальмовує. Назвати кампанію захоплюючій складно, тому що кожен наступний рівень не сильно відрізняється від попереднього, все однотипно, але і це не найбільша проблема. Немає тут ніякої неповторною системи бою і інтерфейсу, тому що по суті це гра ETERNITY WARRIORS 3 з трохи покращеною графікою та іншим набором персонажів ... При всьому при цьому, ви повинні розуміти що найкрутіші шмотки і взагалі хоч якісь няшкі ви отримаєте тільки за Донат.

Підсумок: гра BLOOD & GLORY: IMMORTALS вийшла досить лаконічною, з хорошою графікою і не найгіршими можливостями по частини інвентарю та модернізації персонажів, але однотипність, Донат і схожість з іншим проектом кілька псують враження.


Реклама

завантажити BLOOD & GLORY: IMMORTALS 2.0.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
http://www.glu.com/games/view/blood-and-glory-immortals
• Now featuring pets! Command a Ice Yeti, Lightning Owl, Fire lion and more!
• Equip new elemental weapons and unleash their devastating power!
• Travel to a brand new Region and face new enemies! Egypt!
• Battle the new boss Anubis!
Загальна інформація
версія 2.0.0 (2000)
дата завантаження 2015-06-16 05:18
Розмір 10.69 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-06-16 08:21:01
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Glu на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
1.38★ 27.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/13 09:09
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |