Оповіді Півночі 3
2.8 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

З цією грою ситуація досить дивна, як я можу відзначити, як мінімум тому що розробники випускають вже третю частину, що за логікою речей говорить про те що перші дві були досить популярними і народ вимагав ще. Але подібні висновки виявилися невірними, бо якщо судити за кількістю завантажень інших частин, то це близько 100 тисяч для першої частини і 10 тисяч для другого ...
я б не назвав ці показники виправдовують поява третьої частини гри, але по всій видимості розробникам проект не байдужий, тому не дивлячись ні на що вони будуть його підтримувати, питання лише в тому як довго, особливо якщо нова частина теж не виправдає себе.

Північ, вікінги, завдання.
Як ви вже могли зрозуміти, дії третьої частини все ще відбуваються на півночі, де царюють вікінги і є маса завдань потребують вирішення, що і ляже на ваші плечі. Світ у якому все відбувається досить цікавий, не гірше ніж у минулих частинах і навіть можна відзначити що графіка стала трохи краще, ще гра примітна тим що вона саме спокійна, від вас не потрібно особливого екшену або поспіху, тут все розмірено і вдумливо. Геймплей не відрізняється від першої або другої частини, так що як і раніше вас чекає великий набір рівнів, на кожному з яких потрібно зробити те чи інше завдання. Деякі завдання будуть повторюватися, деякі відрізнятися, трудитися будуть всілякі робочі кількість яких зростатиме у міру проходження. Воїни у вас теж будуть і вони обов'язково стануть в нагоді, без ворогів в цих землях не обійтися, але для наявності воїнів потрібні спеціальні споруди, втім, ви швидко розберетеся, управління і навігація в грі відмінні.

Особливості гри Сказання Півночі 3:

  • пів сотні рівнів
  • відмінна графіка
  • маса барвистих земель
  • можливість запобігти війні і виконати всі поставлені завдання
  • знайдіть нових друзів
  • завантажити і грати можна безкоштовно


Трохи негативу.
крім рядових технічних проблем які розробники обов'язково виправлять варто розуміти що поширюється гра за форматом Freemium, що просто хитре назва факту наявності доната, але це не обов'язково.

Підсумок: гра красива і приємна, досить цікава і навіть затягує, мені складно сказати чому саме перші дві частини виявилися не дуже популярними, але логіка простежується чітка - перша частина - певний геймплей і підсумкова популярність, друга частина яка толком не відрізнялася, лише завданнями - занепад в 10 разів, нарешті третя частина де знову все те ж, не складно здогадатися що без капітальних змін або потужної реклами популярність не виросте, не дивлячись на всі плюси.


Увага! До гри потрібно завантажити КЕШ, обсяг великий (більше 400 Мб), класти сюди: sd / android / obb


Реклама

завантажити Оповіді Півночі 3 1.1.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Thank you for playing our games!
Our team is working on improving the games every day. We regularly release updates to make our games even better for you.

Each new update includes enhancement to improve game performance and stability, new functionality and even more enjoyable gameplay.

In this update:
- Improved game performance
- Updated saving system of different difficulty levels.
Загальна інформація
версія 1.1.0 (35)
дата завантаження 2019-02-22 03:59
Розмір 8.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Розмір 444.08 MB
дата завантаження 2015-03-10 07:33
Усі додатки Qumaron на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.77★ 55.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/10 16:26
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |