Office Rumble
3.7 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Люблю такі ігри, вони прикольні, відрізняються від більшості і з гумором, на жаль їх не дуже багато через не самої високої популярності, але саме вони розбавляють сіру масу усього іншого, але давайте розберемо її докладніше.

Чергова варіація на тему Бійцівського клубу.
Я згоден з Паланіка, на наше покоління не випало нічого суттєвого, тому логічно що величезна кількість людей гасне у великих і маленьких офісах продаючи повітря. Але герої цієї гри вирішили зламати шаблон і вирушили на пошуки пригод! Правда пригоди їх обмежилися кривавими бійками в місцях загального користування - туалетах та їдалень, залах та інших невідповідних для цього місцях, в цілому де завгодно, але тільки не на рингу!

Що приваблює і радує - кожен персонаж в цій грі унікальний, кожен вміє щось своє, особливе, кожен виглядає і рухається інакше. Причому вкрай порадував «підбір акторів», тому що розробники зібрали тут всі можливі стереотипи. Наприклад блондинку з собачкою, надокучливого прибиральника, самого середнього менеджера, класичного офісного хлюпика і багато інших. При цьому ви зможете прокачувати свого персонажа і після кожної перемоги ставати трохи краще і сильніше!

Оформлена гри теж цікавим способом, стиль - комікси, так що герої і локації НЕ отрісовани з детальною точністю, але завдяки цьому кожна деталь яку намалювали має сенс і ви звернете на неї увагу, а якщо врахувати що все це чорний гумор, то атмосфера в грі виходить колосальна! Само собою не менш важливу роль відіграє і озвучка, очевидно що вона теж юморная і точно виконує своє призначення.

Підсумок: гумор на злобу дня і не самий стандартний підхід до ігор явно виділяють Office Rumble, але що серйозно псує враження - пристойний Донат, який нікого не залишить байдужим, вже це я обіцяю;)


Реклама

завантажити Office Rumble 1.39 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
[1] L-grade staff/gear production system added
[2] Balance adjustments to story mode and special mode
[3] Seasoned staff card probability has been raised
[4] “Revenge” Mode add
[5] Awakening badge package reward will be increased.
[6] Server's stability has been strengthened
Загальна інформація
версія 1.39 (139)
дата завантаження 2015-08-12 08:03
Розмір 45.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.73★ 74.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/08 09:42
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |