Ashoka: The Game
3.6 (89)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

До тирам я вже звик якщо чесно, давно стало зрозуміло що вони бувають як хороші так і погані, як нудні так і захоплюючі, що вони роблять кроки вперед щоб модернізувати ігровий процес і внести хоч якусь різноманітність, так що головне питання до цієї гри - той це випадок?

Гарна і красива задумка, на відміну від реалізації ...
На перший погляд може здатися що гра Ashoka: The Game має багато чого важливого для загальної любові і шани, наприклад якщо поглянути на скріншоти, то ми побачимо красиву картинку, цікавий і пророблений навколишній світ, приємні кнопки і інше і інше, гра дійсно виглядає прекрасно і володіє гарною анімацією. Крім цього тут є сюжет, який розповість сумну історію про сім'ю правителів, яких скинули прирікаючи на злиденне життя в лісах де їм доводилося приховувати своє походження і браво повернення змужнілого сина короля який прийшов саме тоді коли його країні загрожує небезпека з боку загарбників. Ну хіба не круто?
От тільки коли ви почнете грати, буквально через дві, максимум п'ять хвилин ви зрозумієте в чому тут підступ ...

Смуток, печаль, геймплей.
Хто б що не говорив, але практика давно довела що в іграх все ж найважливіше це геймплей, що не важливо яка графіка, що не важливо яка фізика, неважливо оформлення, люди готові терпіти Донат, лаги, чітера і безліч іншої несправедливості заради геймплея. Він і тільки він був основою ігор які випускали 20 років тому, коли не було красивою графіки в принципі! І що ж з ним трапилося в цьому проекті? Загалом-то нічого особливо страшного, але він настільки нудний і однотипний ... що нагадує фільм «День бабака», бо знову і знову і знову відбуватиметься одне і те ж. Красиві локації практично не змінюються, все противники однаково, механіка рухів хороша, але у всіх однакова, наш герой теж весь час робить одне і те ж, що складається з невеликого набору рухів ...

Підсумок: я знаю що багато хто захоче завантажити цю гру і завантажить, вона безкоштовна, правда з невеликим Донатом, але все ж. Але я не знаю як багато людей будуть грати в неї хоча б пів години ... Задумка тут відмінна, оформлення і анімація теж, але геймплей підкачав на всі 100% перебиваючи будь-які позитивні якості гри.


Реклама

завантажити Ashoka: The Game 3.0 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 3.0 (3)
дата завантаження 2015-07-14 05:26
Розмір 44.39 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-07-14 08:27:08
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(89)
3.61★ 72.18%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/07 08:53
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |