Stick Squad 2 - Shooting Elite
4.4 (30)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Ця гра є продовженням, при цьому не самим логічним, тому що перша частина не відрізняється особливою популярністю, але будемо сподіватися що розробники врахували недоліки з минулого і змогли зробити щось, що знайде більше відгуку в серцях потенційних гравців.

Ігри зі Стікманом мають багато плюсів і мінусів, до плюсів можна віднести відмінну динаміку і механіку персонажа, але це більше актуально для спортивних ігор, які до речі більш популярні, а ось тематика снайперів для Стікман не сильно підходить, але все ж сильно спрощує розробку, що відкриває нові можливості для упору на інші сильні сторони, наприклад сюжет. У цій грі він присутній - головний герой вижив після атаки терористів і вирішив помститися, що само собою зводиться до знищення окремих цілей, розбите на місії. Але сюжет так само доповнили невеликими вставками з прикольно намальованих коміксів, які і будуть зв'язувати місії між собою, дрібниця, а приємно!

Окрім нового сюжету в другій частині вас чекають нові місії, більше нової зброї і взагалі-то все, бо графіка і оформлення залишилися колишніми. Що стосується завдань, то дуже порадував той факт, що вони не перетворилися на монотонний відстріл супротивників, тут є діалоги які потрібно слухати щоб зрозуміти що від вас хочуть на цей раз і завдання дійсно різноманітні, що дозволить пройти гру на одному диханні, благо що скачати її можна безкоштовно. Що засмутило, так це переклад. Раз вже опис місій так важливо, то розробники врахували необхідність перевести його на різні мови, з англійським тут все в нормі, він рідний, а, наприклад, з російським біда - переклад жахливий!

Особливості гри Stick Squad 2 - Shooting Elite:

  • два десятки нових локацій
  • більше чотирьох десятків місій
  • багато нової зброї
  • є можливість прокачувати зброю
  • багато небезпечних і стресових ситуацій, у тому числі і з заручниками
  • гра безкоштовна


Недоліки гри Stick Squad 2 - Shooting Elite:

  • перекладом займався явно не людина, або людина з незграбним знанням мов
  • в грі є реклама, яку можна відключити за невелику суму грошей


Підсумок: оформлення для снайперської теми тут може і не дуже підходить, але все ж гра цікава і всім хто любить постріляти вона напевно сподобається!


Реклама

завантажити Stick Squad 2 - Shooting Elite 1.3.3 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Bugs fixed
Загальна інформація
версія 1.3.3 (1003003)
дата завантаження 2016-12-22 09:13
Розмір 33.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Ikarus → PUA.AndroidOS.RevMob

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-12-22 11:15:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(30)
4.42★ 88.35%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/06 10:38
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |