Epic War TD 2
3.9 (79)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Жанр TD постійно поповнюється новими представниками і ось один з них, причому цього разу гра відразу платна, але можна швидко зрозуміти за що саме розробники хочуть грошей. Виглядає гра просто фантастично! Але залишається питання чи так вона грається, давайте це з'ясуємо.

Для початку варто звернути увагу на навколишній вас світ ... він явно зруйнований і знаходиться в цілковитому занепаді, але як і чому це сталося з'ясувати не вийде, тому що сюжетом гра не має. Аналогічно і з тієї ж причини не вийде з'ясувати хто і чому на вас нападає, так що залишається тільки гадати. Чи може це зіпсувати жанр захисту вежі? Не думаю.

Геймплей в цих іграх дуже важливий, і на нього нам варто звернути найбільшу увагу.
Фактично геймплей тут класичний, вежі можна ставити в різних місцях, але тільки там де захочуть розробники, правда місць досить багато, так що вибір завжди буде. Веж досить багато, кожну можна покращувати, ворогів теж багато і з кожною новою хвилею стає все більше і більше ... До речі одна з проблем гри - складність ... уже на першому десятку рівнів проблем у вас буде тонна і це без перебільшення!

Оформлення.
До чого причепитися вже ніяк не вийде, так це до оформлення. Воно тут просто на висоті, причому не тільки для свого жанру, а й для більшості ігор доступних на андроїд. Деталізація відмінна, моделі веж і противників цікаві та опрацьовані, навіть сміття та уламки розкидані на рівні викликають якийсь інтерес, не рахуючи руїн будов і інших елементів, тут розробники просто молодці!

Особливості гри Epic War TD 2:

  • дев'ять видів веж і два види веж з супер-зброєю
  • більше чотирьох десятків видів ворогів
  • поліпшення для веж
  • зручні меню
  • приголомшлива графіка
  • пів сотні місій
  • більше сотні годин геймплея

Недоліки гри Epic War TD 2:

  • гра платна, ціна майже 3 долари
  • дуже вже вона складна, якщо чесно


Підсумок: зрозуміло що за гроші хочеться отримати більше і ця гра з того розряду. Обіцяні розробниками сотні годин геймплея цілком реальні, особливо якщо враховувати складність гри ... це при тому що доната тут немає і справлятися доведеться тим що є нарівні з іншими гравцями. Крім цього за таку візуалізацію грошей точно не шкода, так що якщо любите складні TD - купувати обов'язково!


Реклама

Epic War TD 2 для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(79)
3.95★ 78.95%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/03 07:37
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |