Crazy Sapper 3D
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Багато старі ігри мають право на другу або навіть третю життя, а вже така класика як сапер тим більше! Але чомусь до неї чергу довго не доходила, так чи інакше, цей день настав, завдяки розробникам з ARATOG LLC (Україна). Так що якщо ви не проти об'єднання відмінною логічної гри, невеликого сюжету і сучасного виконання - вперед!

За сюжетом гри дія розгортається на військовій базі, насправді саме місце для хв! Але все трохи складніше, один божевільний генерал уже вийшов відставку вирішив трохи розважитися або зберегти роботу багатьох років і викравши пробірку з руйнівним речовиною закопав її десь, а всі навколо замінував ... тепер до неї точно ніхто не добереться, крім Макса - божевільного сапера, готового на будь-які небезпечні пригоди заради того щоб дістати заховане речовину.

Принцип розмінування залишився колишнім, тільки тепер вся гра це одне велике пригода, причому крім хв тут з'явилися болота, хмари з газом, нальоти авіації, бункери з кулеметами, можливість екіпірувати вашого персонажа, купити аптечку і багато іншого. Все це і навіть візуальні зміни доступні в ігровому магазині, само собою при такому розкладі в грі буде Донат, але і без нього можна обійтися.

Особливості гри Crazy Sapper 3D:

  • сучасна класика, причому вдала!
  • кампанія яка містить 30 рівнів
  • крім цього - два режими гри, на виживання і випадковий рівень
  • відмінна графіка і забавний 3D світ
  • багато бонусів, поліпшень і скінів
  • є статистика з лідерами
  • гра безкоштовна


Недоліки:

  • є Донат


Підсумок: гідне продовження класичного сапера, якщо скучили - забирайте! Крім іншого, ця гра сподобається і тим хто з якихось причин у звичайного сапера не грав ... до того ж скачати Crazy Sapper 3D на андроїд можна абсолютно безкоштовно!


Реклама

завантажити Crazy Sapper 3D 3.6 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Add Classic level
Загальна інформація
версія 3.6 (30)
дата завантаження 2016-12-19 07:36
Розмір 20.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-12-19 09:48:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

NETWORK

NETWORK

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/01 09:48
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |