Епоха Спарти
3.9 (94)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Gameloft це дуже великий і дуже відомий розробник з Франції, якщо хто не знає. Вони роблять багато ігор, в більшості своїй хороших і популярних, наприклад серії Asphalt, Modern Combat, Dungeon Hunter, ігри за коміксами Marvell та багато іншого. Вони одними з перших стали активно вводити гри у форматі Free to Play (грати можна безкоштовно, але в грі буде купа доната) і від частини це багато проектів зіпсувало. Так чи інакше, їхні ігри завжди були цікавими і якісними, нехай і з Донатом, але сьогодні я буду лаятися, багато лаятися, тому що ця гра нахабство цілковита!

Про Донат і отсуствіє оригінальності.
Ще в 2013 році Gameloft випустили гру World at Arms (Світ у вогні), її огляд був на нашому сайті. Гра народу сподобалася, не дивлячись на Донат і велика кількість чітера, з якими борються, але всіх все одно не винищити і часом страждали невинні. Кількість її завантажень перевалило за 10 мільйонів і це тільки на андроїд, як я розумію. В цілому цього варто було очікувати - онлайн стратегія з не самим рядовим сюжетом і реалізацією, до того ж розробники і сьогодні її не кинули і продовжують сипати оновленнями, до речі не завжди вдалими.
Але до чого я взагалі про гру World at Arms? Та до того що Епоха Спарти це її точна копія !!!! Ну так, в минулій грі дія відбувалася умовно зараз, війська, будівлі та техніка були відповідні, а в Епоха Спарти все дещо менш розвинене, списи, щити, сокири і так далі ... Але графіка, механіка, принцип, битви ... це та ж сама гра з заміненими моделями! І це через 2 роки після виходу минулого ??? І само собою в цій як і в минулій грі є Донат і якщо грати онлайн, то ви зустрінетеся все з тими ж проблемами ... при всьому при цьому, багато хто скаржиться на вильоти, проблеми при запуску, некоректне відображення шрифтів ... я ось чесно, не розумію, коли сталося щось і відмінний розробник став випускати ігри навіть не переробляючи їх з технічної сторони?

Підсумок по грі Епоха Спарти: я не знаю що нового і хорошого можна розповісти про цю гру, якщо вам страшенно подобалася або подобається World at Arms, то у вас є можливість кинути все чого ви досягли і займатися цим в ідентичній грі, тільки в ролі короля Спарти, якщо ж ви не любите Донат, копії і взагалі сирі проекти - не рекомендую.

Якщо ж захотіли скачати, то не забудьте КЕШ, класти в директорію: sd / android / obb


Реклама

Епоха Спарти для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(94)
3.94★ 78.73%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/03/01 08:14
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |