Oscura: Second Shadow
4 (80)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Що ж таке Oscura: Second Shadow?
Для початку це продовження однойменної гри Oscura, розробник правда змінився, але це не настільки важливо. По друге це все ще стильний платформер з цікавим сюжетом і досить оригінальною реалізацією. Нарешті це просто черговий виток сучасного мистецтва якщо дозволите :)

Як і в першій частині мова йтиме про темряву і Кашмар які за нею слідують, так що ця готична гра все ще розрахована на людей які не бояться ні того ні іншого, тому що тут вам доведеться не тільки все це споглядати, але і битися з цим , пробираючись крізь силу-силенну перешкод і небезпек щоб знайти хоч промінчик світла.
Сюжет гри.
Колись світ був трохи інший завдяки маяку який висвітлював цей морок і служив символом надії для всіх жителів, само собою не обійшлося без артефакту який там зберігався і служив джерелом енергії, але його вкрали і наш герой відправляється в подорож щоб повернути артефакт і розрізати темряву світлом!
Важливий момент гри це унікальна депресивна атмосфера яка залишить незабутні враження у кожного небайдужого гравця. Причому цільова аудиторія навмисно знижена за рахунок того що гра платна. Перша частина теж була платною, але зараз продається зі знижкою всього за 50 центів, а ось друга частина коштує півтора долара, що не багато для даного випадку.
Історія розділена на рівні на яких просто потрібно дійти до виходу збираючи необхідні елементи, взаємодіючи з предметами і механізмами, вирішуючи невеликі головоломки і намагаючись зберегти позитивний настрій в гнятущей атмосфері.

Так що в підсумку ми отримуємо за півтора долара?

  • класичний платформер
  • унікальну і похмуру атмосферу
  • приємну і стильну графіком намальовану вручну
  • цікавий і насичений геймплей заснований на оригінальній історії
  • два десятка рівнів де доведеться думати а не стріляти


Підсумок: на мій погляд якщо ви любите атмосферні платформери з сюжетом і стилем, то ця гра стане для вас винятковою і навіть не думайте шкодувати півтора долара!


Реклама

Oscura: Second Shadow для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(80)
3.99★ 79.78%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/28 08:22
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |