Overkill 3
4 (41)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Не секрет, що серія ігор Overkill це не повноцінний шутер, це тир, але тир досить якісний і з цим сперечатися складно. Перші дві частини були досить популярними (близько 5 мільйонів завантажень) і давали нам можливість з видом від першої особи багато стріляти, перепробувати купу зброї і насолодитися усіма аспектами цього жанру в принципі. Третя частина зробила певний крок вперед, тому що тепер вигляд буде від третьої особи і ваш герой буде трохи пересуватися по локаціях, само собою механіка стрільби і графіка підтяглися на новий рівень.

Сюжету в цій частині як і в минулих не з'явилося, так що розслабтеся, нічого крім влучної стрільби від вас не вимагатимуть. Але судячи з того, що відбувається, закине вас в країни сходу де доведеться битися проти чергової багатолюдній і небезпечною угруповання. Перебігаючи між укриттів вам потрібно відстрілювати ворогів і перезаряджати зброю, варто відзначити дуже зручне і звичне управління, яким серія ігор завжди славилася. Так само можна збивати дрони щоб отримати бонуси, а між місіями з головою іти в покупку амуніції, нової зброї і модернізацію наявного. До речі місій в грі 60 штук, це забезпечить вас геймплеєм на довгий час. Так само до плюсів можна віднести і той факт що гру перевели на багато мов, російська теж не забули, що приємно;)

Але чи всі в грі стало краще? Якщо чесно - ні. Вже в другій частині була тенденція до пристойному Донату і ця ситуація лише отримала подальший розвиток без будь-якої надії на поблажки. Так само не варто забувати що гра само собою стала більш вимогливою до вашого пристрою і особливо до графічної складової, тепер світ ширше і промальовування далі, так що ... логічна, але не найприємніша новина, особливо якщо ви не власник топового пристрою на андроїд .

Підсумок: виключаючи Донат і закономірне зростання продуктивності гра Overkill 3 зробила величезний крок вперед, за що однозначно можна віддати належне розробникам і сподіватися що так буде і далі.

Не забуваємо скачати КЕШ до гри: sd / android / obb


Реклама

завантажити Overkill 3 1.4.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
New single and multiplayer maps and a whole new game mode!
-New City Center Area
We’ve located a remnant of Faction forces barricaded in an abandoned hotel.
-Cooperative Multiplayer with 9 New Maps
Includes 2 MG locations. More variety and more tricks to learn in each map.
-New Helicopter Mode
Get to the chopper and win gun trophies for outstanding performances.
-Time-Stamped PMs
-Bug Fixes
Ghosting problem in MP very likely fixed. Real-world plays will show, so let us know.
Загальна інформація
версія 1.4.0 (671)
дата завантаження 2016-09-04 09:39
Розмір 20.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-09-04 12:54:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 378.65 MB
дата завантаження 2015-02-26 10:32

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(41)
3.99★ 79.76%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/27 10:26
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |