SBK14 Official Mobile Game
3.9 (33)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

На відміну від усталеної тенденції ця гра не ранер, вам не доведеться нескінченно їхати вперед з разу в раз ухиляючись від нахабних автомобілістів, реалізація тут теж відповідна, так що якщо ви любите кільцеві гонки і спортивні мотоцикли - ця гра для вас!
Взагалі хочу відразу зазначити що подібних ігор мало, причому не тільки на андроїд! Кільцеві гонки взагалі повільно але впевнено перестають користуватися популярністю, але армія фанатів вже давно є і чому б не порадувати їх в черговий раз? Гра SBK14 може бути знайома комусь за аналогічною на ПК, це її якісний порт на андроїд, що зберіг відмінну фізику і чудову графіку! Що мені подобається і не подобається одночасно - у цієї гри немає реальних конкурентів, особливо якщо говорити про андроїд. Плюс цієї ситуації в тому що закрити нішу це веліколпено, з іншого боку - нікуди прагнути і немає на кого рівнятися ... які з цього результати - судіть самі!

Ідея в цій гонці сама звична і звичайна - є траса і ваше завдання приїхати першим обійшовши всіх супротивників! Благо режимів гри тут два - швидкий заїзд що дозволить провести трохи часу в світі швидкості і чемпіонат - ось тут доведеться намагатися, тому що суперники в загальному заліку будуть сильні. Всього в грі тринадцять трас, не так багато, але так як це кільцеві гонки, то кожну вам доведеться вивчити як свої п'ять пальців! Так само доведеться змиритися з відсутністю стрільби та інших недоречних пригод для класики, тут тільки ви, ваш байк, траса і суперники. Шкода лише що з управлінням розробники намудрували, його тут дев'ять різних варіантів, але самого звичного й зручного - ні, але все ж сподіваюся що кожен зможе підібрати щось під себе.

Особливості гри SBK14 Official Mobile Game:

  • класичні мотогонки
  • відмінна графіка
  • прекрасна оптимізація
  • 13 кільцевих трас
  • 16 команд і 27 суперників
  • гра безкоштовна


Недоліки:

  • невеликої Донат, точніше можливість купити розширений варіант гри - SBK15, ціна - 3,5 долара ...
  • з величезного вибору варіантів управління немає самого зручного


Підсумок: прекрасна гра, не рахуючи невеликої неузгодженості з керуванням і усвідомленням того що за гроші можна отримати щось більше - претензій немає.

До це грі потрібно завантажити КЕШ і покласти в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити SBK14 Official Mobile Game 1.4.7 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Minor bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.4.7 (2414147)
дата завантаження 2015-07-14 05:54
Розмір 13.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-07-14 09:06:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 266.4 MB
дата завантаження 2015-02-26 08:01

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(33)
3.95★ 78.98%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/27 07:56
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |