Almightree: The Last Dreamer
4.4 (67)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Сьогодні перед нами одна з тих ігор які залишають незабутнє враження від процесу і взагалі всього в них відбувається, за рахунок чого? В даному випадку це оригінальний сюжет і реалізація, зіткнутися з якими виходить не так часто.

Сюжет гри заснований на невеликий проблемі - світ в якому знаходиться ваш герой валиться, в буквальному сенсі цього слова! Цей дивний світ складається з ширяють у повітрі блоків, які пов'язані між собою завдяки чарівному дереву, але з якоїсь причини ця система не витримала і стала валитися, відповідно ваше завдання - розібратися в ситуації і врятувати світ від руйнування. Реалізована гра у вигляді тривимірної головоломки, спочатку завдання будуть простими - просто пробиратися з блоку на блок, але у міру проходження все буде ускладнюватися, доведеться переставляти блоки і робити доведеться це швидше і швидше, тому що якщо зволікати - блоки обрушаться під вашими ногами! На кожному рівні цілі однакові - якомога швидше дістатися до дерева і наколдовать йому сил, тільки так вийде зупинити обвал.

Оформлення.
Гра вийшла досить красива і в першу чергу незвичайна, погодьтеся - світ ширяє в повітрі, це дуже цікаво! Динаміка і анімація теж не підкачали, ніяких гальм або проблем з оптимізацією не зустрінеш. Але що трохи засмутило - грубуватість текстур, причому в 2D це ще буває простимим, але тут це відразу впадає в очі ... і це при всьому при тому що гра платна! Обійдеться вона всім бажаючим в два долари, сума не така вже й величезна, але за гроші завжди хочеться отримати щось більш приємне для очей.

Особливості гри Almightree: The Last Dreamer

  • оригінальна ідея і незвичайний світ
  • 20 етапів і більше 100 рівнів
  • складність буде наростати плавно
  • більше 40 спеціальних місій
  • десяток цікавих ілюстрацій
  • гра рясніє вставками з відеороликів які повністю розкажуть історію цього світу і героя
  • статистика з досягненнями
  • є можливість зберігатися в хмарах гугла


Недоліки гри Almightree: The Last Dreamer

  • гра платна, ціна - 2 $
  • грубуваті текстури з яких складається цей величезний світ


Підсумок: якщо закрити очі на грубувате оформлення, то гра вийшла дуже гідною і дуже цікавою, так що якщо вам не шкода два долари заради класної головоломки - навіть не замислюйтесь, купуйте!


Реклама

Almightree: The Last Dreamer для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(67)
4.43★ 88.59%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/25 10:30
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |