Umi
3.6 (18)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Про яку тенденції я говорю? Про ту саму яка не дає мені спокою вже давно - людям подобається треш і, як в даному випадку, вони готові платити за нього гроші! Ця тенденція проникла в безліч індустрій, в кіно, літературу і, що нам більш цікаво, в гри! Я не хочу сказати що люди відмовляються від хорошого, ні, гарне як було так і залишається хорошим, воно популярне і так далі, але сама планка цього поняття і планка нижче якої люди навіть дивитися не будуть сильно опустилася ... дуже сильно! Ці висновки зроблені не випадково, вони базуються на особистому досвіді і спостереженнях - іноді пости пару ігор, одну красиву і продуману, а другу - кривуватий ранер, який виявиться популярнішим і зверне на себе більше уваги, чому - не ясно.
Гра Umi так взагалі шедевр в цьому плані, і я зараз поясню чому, просто перерахувавши ті чинники через які я б не став грати в цю гру:
вона недолуга, сюжету толком є, а те що відомо нічим не допомагає
розробник гри AvoTree - хто це ???
назвати графіком красивою - язик не повертається
гра платна!

А тепер розберемо ці моменти трохи докладніше.
Сюжет гри - все що нам відомо, головний герой - чайка ... яка вміє користуватися мечем і вогнепальною зброєю ... плюс вона вирушила в подорож у дивний світ де на задньому фоні нічого крім лави і чорних поверхонь немає, або це дивна планета або наша після солідної обробки. Який у цьому сенс? - Ніякого!
Що до розробників - я нічого не маю проти новачків, але зазвичай розвиваються з безкоштовних додатків, а тут все навпаки, що дивно.
Графіка в грі Umi заслуговує окремого абзацу. Розробники запевняють що вона мальована і так далі, тобто присутні елементи ручної праці і творчості, що приємно, але я бачив мальовану графіком і вона була красивою, в нашому ж випадку відчуття що цю графіку малювали школярі! Особливо персонажів ... а постійний і статичний задній фон швидко набридає і починає пригнічувати.
Ну і нарешті той факт що попри всі «плюси» гри вона коштує долар взагалі валить мене в шок! А що більше дивно - вже близько тисячі людей цю ​​гру купили, при тому що вийшла вона менше двох тижнів тому ...

Висновок?
Можливо вона популярна тому що ранер? До речі так, це ранер, нехай і платформний, так що цілі тут особливої ​​і немає - просто ломитися вперед і постаратися протриматися якомога довше. Так само варто відзначити що на кожен новий візит вам дається 3 життя, що трохи подовжить ваше існування. Звуковий супровід в грі зроблено в стилі 8-біт, і, якщо чесно, цілком цій грі підходить. Само собою долар це не великі гроші, можливо ви навіть отримаєте масу задоволення від цієї гри, але все ж ваш вибір залишається для мене таємницею;)


Реклама

Umi для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(18)
3.64★ 72.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/19 08:28
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |