Staying Together
4.4 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Розробниками цієї гри виступили Naquatic LLC, що в черговий раз доводить що любові покірні всі! Чому? Бо раніше вони робили ігри про футбол, американський футбол, хокей, баскетбол, стрілянину, блоки ... але раптом раптово вони випускають 2D платформер, причому виконаний стильно і з невеликим закосом під вінтаж. Це дивно, але ми не будемо упереджені, оцінимо гру як є!

Мабуть головна фішка цієї гри зводиться до нашого бажання все ускладнювати і шукати щось складне в чомусь дуже простому. Але в даному випадку це виправдання заняття, тому що так і задумано! Крім іншого в цій грі дуже оригінально показано сильне розходження між баченням світу чоловіком і жінкою. Якщо ж трохи урощать, то двомірна аркада в якій доведеться думати, іноді думати багато, тому що простими завдання не назвеш. Найскладніше в грі, при цьому відображає досить часті життєві ситуації - ваша друга половинка буде робити все в дзеркальній проекції, а це дуже сильно ускладнить процес виконання завдань. Тому думати доведеться не тільки над завданнями, але й над тим що будь-яке ваше дію буде сприйнято в діаметрально протилежному варіанті ... якщо чесно - відмінна підготовка для серйозних стосунків ... до речі підказок тут як і в житті - ні.

Особливості гри Staying Together:

  • гра рідкісного жанру - про любов!
  • дуже милий і приємний саундтрек
  • цікаві пригоди
  • вас чекають пастки і перешкоди
  • маса предметів для колекціонування
  • кумедна графіка, проста і стильна
  • Донат дуже скромний
  • гра безкоштовна


Недоліки гри Staying Together:

  • є проблеми з управлінням ... але швидше за все це можна вирішити


Підсумок: цікава, красива і мила гра, яка підійде всім хто в темі минулого свята і всім хто просто любить добротні платформери, так що будемо сподіватися на успіх цього проекту, не залежно від свят;)


Реклама

завантажити Staying Together 1.3 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 1.3 (130)
дата завантаження 2015-02-27 09:54
Розмір 36.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки Naquatic LLC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.36★ 87.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/16 17:28
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |