Modern Frontline: FPS Shooter
3.2 (22)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

На перший погляд, гра може здатися досить цікавою і оригінальною, трохи сюжету, опрацьовані локації, противники по яких потрібно стріляти ... але її зовнішній вигляд виявився мені знайомий, потім я помітив розробника - ThunderBull, і тут же зрозумів що ця гра мені нагадує !

А де ж оригінальність?
Другий раз на ті ж граблі, приблизно так я можу охарактеризувати дану гру. Тому що в листопаді минулого року на нашому сайті був огляд гри Dead Earth: Sci-fi FPS Shooter і знаєте ... ці дві гри дуже схожі! Страшенно схожі, я б сказав! Скажімо так, це ті ж локації, та ж ситуація по сюжету і багато іншого, але давайте по пунктах!
Почнемо з сюжету, який базується на тому що людство створило роботів які повстали проти своїх господарів і почався апокаліпсис страшніше ніж з зомбі. Сюжет сам по собі не оригінальний, але основна проблема в тому що в минулій грі він був такий же!
Оформлення теж підкачало.
Не подумайте, оформлена гра в цілому і я вже писав що локації тут цікаві ... але в тому-то й річ що я вже писав, локації такі ж, точніше ті ж самі! Зброя таке ж, курсори такі ж ... що ізменілоь і це на краще - допрацювали супротивників, тепер вони не такі розмиті як в минулій частині, але до несчатью абсолютно всі однакові, а значить швидко набриднуть. Але навіть тут розробники надійшли дивно, тому що всі ці повсталі роботи - жінки! У всякому разі виглядають вони саме так ... але чому !?
Позиціонування.
Минула частина гри, якщо можна так сказати, носила горду назву FPS Shooter, при цьому була звичайнісіньким тиром, як ви думаєте, щось змінилося? Ні ... ходити все ще не можна, на жаль.

Щось хороше крім доопрацьованих супротивників у грі Modern Frontline: FPS Shooter?

  • тут хороша графіка, з цим не посперечаєшся
  • локації красиві, шкода що тир
  • досить багато цікавого зброї
  • можливість в черговий раз врятувати людство
  • скачати гру можна безкоштовно


Ще недоліків у грі Modern Frontline: FPS Shooter

  • мови всього два - англійську і китайську
  • в грі все ще є Донат


Підсумок: складно сказати щось нове, тому що гра є клоном Dead Earth: Sci-fi FPS Shooter, так що якщо прабатько вам сподобався, то чому б не пограти в цю?


Реклама

завантажити Modern Frontline: FPS Shooter 1.3 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
New update sends you right to the frontline of humanity's battle with the rebel androids in futuristic cities!
Загальна інформація
версія 1.3 (40200130)
дата завантаження 2018-04-06 16:35
Розмір 41.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(22)
3.19★ 63.73%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/10 08:17
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |