Clash of Kings
4.2 (161)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Гра Clash of Kings з'явилася на хвилі багатьох подібних які можна перераховувати безкінечно: Clash of Lords, Castle Clash, Clash of Mafias і багато багато інших. Само собою всі вони були названі так і не тільки НАЗА, ще походили геймплеєм або ідеєю на знаменитий Clash of Clans, гру яка тримається в топах вже другий рік, гру яку завантажили понад 100 мільйонів разів (і це тільки на андроїд). При певному підході багато з цих ігор зникли б в тіні, але як це не дивно, зроблені вони досить якісно, ​​а завдяки назві і путнього геймплею змогли урвати непоганий шматок від популярності, наприклад гра Clash of Kings яку ми розглядаємо несе за собою понад 10 мільйонів завантажень і середній рейтинг 4,3 - нормально!

Чим нам належить зайнятися в цей раз?
Насправді все досить тривіально - це стратегія, дії якої розгортаються в режимі реальноно часу, ваша мета - будувати велике королівство і воювати з іншими такими ж, відвойовуючи нові землі, ресурси та інші блага. У міру зростання ви зможете перетворити своє село в справжню імперію ... погодьтеся - такий візит абсолютно не в новинку!
Само собою в грі є можливість грати онлайн, борючись з іншими гравцями зі всього світу, скоріше це основне її призначення, завдяки якому вона і знайшла високу популярність.
Clash of Kings об'єднує в себе відразу кілька основних напрямків які в сумі можуть зацікавити багатьох - будівництво міста, околиць і оборони з веж, військові дії не тільки в ролі обороняється, але і нападаючого, стратегія і тактика для планування, видобуток ресурсів і дослідження технологій. Само собою гра безкоштовна, але є і Донат, без нього такі проекти не обходяться в принципі.

Трохи негативу.
Донат справа зрозуміла і звична, але все ж негативне, як мінімум тому що він порушує якийсь баланс і можливості гравців. Так само гра дуже часто оновлюється, з одного боку це добре, з іншого боку це створює проблеми під час поточних квестів у багатьох гравців. Є проблеми з перекладом на той же російську мову. Відсутня можливість особистого спілкування з гравцями - тільки чат для клану, причому дипломатичне взаємодія альянсів теж виключено ...


Підсумок: само собою це не Clash of Clans, тут і бюджет і аудиторія не ті, але все ж гра впоралася і завоювала багато прихильників, так що дивіться, може і вас вона зможе зацікавити!


Реклама

завантажити Clash of Kings 5.19.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
1. Event preview
—— Gifts Dropping from the Sky
—— Hunting the Yeti
—— Ice Chest
—— Inescapable
2. Battle for the Ruin is coming
Numerous rare treasures have been placed in it. They are desirable and hard to get. The ruin is defended by ancient soldiers, they are strong and immortal. An ancient power will heal them even if they are seriously wounded.
3. Added new technologies for Crescent Civilization
Function Adjustment and Optimization
1. Optimized Marching Line
Загальна інформація
версія 5.19.0 (2438)
дата завантаження 2020-01-16 01:26
Розмір 182.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_DEVICE_STATS

ACCESS_DEVICE_STATS

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

gp

gp

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

ACCESS_INSTANT_APPS

ACCESS_INSTANT_APPS

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(161)
4.24★ 84.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/05 08:27
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |