Героі® Меча і Магіі® III HD
4 (213)

Героі® Меча і Магіі® III HD

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Недостатньо сказати що Герої 3 та й вся серія це легенда, це дитинство і юність цілого покоління! Зізнаюся чесно, в саму першу частину я не грав, але починаючи з другої ми були нерозлучні. Безперечно самої успішно була є і буде саме третя частина, вона була найбільш адекватною, збалансованою і цікавою. Не дивно що третю частину спочатку випустили трьома виданнями, що містять нові кампанії та багато цікавого сюжету, потім з'явилося ще кілька неофіційних видань «від фанатів», так би мовити, та що говорити, в неї навіть зараз багато хто грає!
Після третьої частини були Герої 4, але вони виявилися продуктом явно сирим і не викликали ніякого позитивного ефекту, тільки негативний, тому що мільйони фанатів підняли бунт через такої гри. Через багато років після невдалої частини вийшли Герої 5, вони були краще четвертої частини, але пройшли якось стороною, ніхто особливої ​​уваги на них не звертав ...

Але січні 2015 пронизала новина - третю частину цієї великої гри вирішили перевидати, причому в HD! Перші хвилини я був у захваті ... але потім відразу виявилося до чого можна причепитися, про що і буде вся ця стаття.

Відразу варто відзначити що під перевидання потрапила тільки сама перша частина третя героїв - Відродження Ерафіі, причому ніяких героїв, артефактів та іншого контенту з двох інших офіційних частин тут не буде. Хоч чогось нового теж не буде ... це трохи засмутило, тому що наступні версії були дещо цікавіше, але можливо і їх чекає доля в HD. Що стосується перевидання, то розробники запевняли що в минулій частині були невеликі недоліки і вони виправлені, цілком можливо що так і є, але це коли мова йде про версії для ПК, а цієї статті не з'явилося б тут якби героїв не вирішили офіційно запустити на андроїд! Так от на андроїд з'явилися нові недоліки, говорити про які особливого сенсу немає ... факт в тому що вони є!
І все б нічого, але видавцем для андроїда і iOS став ніхто інший як Ubisoft, але навіть це не стало гарантом безтурботності, на жаль. Більш того, всі ми знаємо фінансову політику цього розробника, так що не дивуйтеся що гра обійдеться вам майже в 10 доларів і це за нинішнім курсом!
Якщо вже на те пішло - є проблеми з управлінням, до якого доведеться звикати, є проблеми з текстом на пристроях чий екран 7 дюймів і нижче, немає генератора карт, гра періодично вилітає ...

Я розумію що оптимізація це складно, але хто, як не Ubisoft зможе зробити це як потрібно? Тим більше за 10 баксів!
Підсумок по грі Герої ® Меча і Магії ® III HD: шановні фанати, якщо ви ще не купили цю гру, то я рекомендую вам почекати, швидше за все проект не кинуть і доведуть до пуття, а якщо вже купили ... то смиренно чекайте! І кожному хто хоче цю гру варто розуміти що ви отримаєте старі добние Герої 3: возраждение Ерафіі і нічого більше!


Реклама

Героі® Меча і Магіі® III HD для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(213)
3.96★ 79.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/04 08:38
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |