French Fly
4.3 (14)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Якщо говорити про такі ігри, то мабуть найвідомішою є Rope'n'Fly і їй подібні, ідея тут полягає в тому що потрібно перелітати з гілки на гілку або з будівлі на будівлю, це не важливо, чіпляючись мотузкою за чергове. Мета в таких іграх проста - не зіткнутися з літаком і не впасти відповідно. Головна фішка мабуть у фізиці, тому що розгойдується ваш герой досить реалістично і доведеться попотіти щоб протягнути його якнайдалі.

Що стосується гри French Fly, то вона від розробників DL Pro Composer, все що вони подарували світу андроїда до цього - дві частини гри French's World (той же Маріо, тільки по всій видимості з Франції). Логічно що на мотузку підсадять того ж персонажа, якому мабуть набридло розбивати головою цеглини і спускатися в труби.

Геймплей і оформлення.
Як вже було сказано, тут все просто - чіпляйтеся мотузкою за дерева і якісь стовпи дивного вигляду (я якщо чесно так і не зрозумів що це) і уникайте літаків, летіти вперед чіпляючись можна до нескінченності, цей принцип тут як в будь-якому Ранер, чим далі - тим краще. Графіка мультяшна, але досить гарна і з гарною анімацією, до всього іншого добре потягне навіть на слабких пристроях, так що якихось конкретних претензій у мене немає.

Особливості гри French Fly:

  • три рівні складності
  • три режими гри
  • п'ять видів перешкод на шляху + обіцяли зробити ще
  • приємна графіка і не менш приємний саундтрек
  • хороша фізика відбувається
  • немає доната і яких-небудь інших покупок
  • гра повністю безкоштовна


Недоліки гри French Fly:

  • ніякої оригінальності
  • замість доната і платної версії - реклама


Підсумок: якщо ви прихильні до такого жанру і тут питань не виникає, то що ми отримуємо? Безкоштовну і досить якісну гру за якою можна розслабитися в дорозі або при будь-якому іншому зручному випадку, так чому б і ні? Особливо якщо її чекають всі обіцяні поновлення!


Реклама

завантажити French Fly 1.0.3 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 1.0.3 (3)
дата завантаження 2015-08-15 03:05
Розмір 10.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (3)
F-Prot → AndroidOS/Startapp.A

Cyren → AndroidOS/Startapp.A

Jiangmin → Trojan/AndroidOS.efu

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2015-08-15 06:12:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

доступ до додаткових команд постачальника даних місцезнаходження

Додаток зможе отримувати доступ до додаткових команд постачальника геоданих. Можливе втручання додатка в роботу GPS або інших джерел геоданих.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.29★ 85.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/02 08:23
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |