Zombie Fight Club
3.3 (33)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Розробники з Sillyfish Interactive Limited, які до речі базуються в Гонконгу, вирішили не ламати шаблони і зробити щось до болю звичне, зокрема черговий зомбі-шутер. І все б нічого, та ось тільки є в грі негативні моменти які я не можуть обійти стороною, на жаль;)

Для початку проблема в позиціонуванні гри, тому що така дурниця увійшла у звичку у багатьох розробників. Явного заяви що це шутер вони не роблять, але це передбачається тому що ви знову не можете переміщатися по локаціях які, варто відзначити, досить мізерні. На відеоролику може здатися що ви можете ходити, але насправді персонаж ходить сам, ви в цьому участі не приймаєте ... Коли ви дійдете до чергового чекпоінти, звичайно досить зайти за ріг, там ваш персонаж «займе оборону» і нікуди йти не зможе поки ви не відстрілявся всі хвилі ... і сенс? У підсумку виходить що це не класичний шутер тому що під час стрілянини ви забетоновані в буквальному сенсі, можете тільки головою крутити, ходити по скромним локаціях де нікого немає, нічого підбирати ... навіщо? За підсумками - черговий хамелеон, який хоче здаватися краще ніж є насправді.

Гейплей.
Як ви вже могли зрозуміти нічого нового тут немає, зброя в руках і зомбі які біжать на вас, зазвичай вони кволі, іноді будуть потрапляти і боси яких вбити складніше. Зброї багато, але більша частина донатная, так само за Донат можна купити аптечки і гранати, а враховуючи ціни особливо тут не розігнатися.


Особливості гри Zombie Fight Club:

  • виживання в умовах класичного зомбі-апокаліпсису
  • можливість розстрілювати своїх ненависних зомбі
  • є PVP
  • графіка задовільна, без особливої ​​уваги до деталей
  • статистика з лідерами
  • скачати можна безкоштовноНедоліки гри Zombie Fight Club:

  • всетаки це не шутер, просто тир який сильно намагається їм здаватися
  • всі зомбі однакові, набридають
  • в грі є Донат, причому пристойний


Підсумок: чисто щоб постріляти по зомбі, не більше того, серйозним проектом це не назвати.


Реклама

завантажити Zombie Fight Club 1.8.2 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 1.8.2 (20)
дата завантаження 2015-01-30 11:20
Розмір 24.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-01-30 13:21:12
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 68.17 MB
дата завантаження 2015-01-30 11:21

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(33)
3.3★ 65.91%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/02/01 08:18
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |