Valiant Hearts: The Great War
3.7 (62)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Для початку відразу варто зазначити що цією грою зайнялися не якісь новачки з великим ентузіазмом, а ветерани своєї справи - Ubisoft, для багатьох вони не потребують представлення, для решти скажу що це автори франшизи Driver, а на андроїд вони випустили Trials Frontier, Assassin's Creed кілька версій, Motoheroz і багато інших ігор, ось справа дійшла і до гри Valiant Hearts: The Great War, яка представляє собою графічний роман про першу світову війну.

Політика Ubisoft.
Цей розробник чудовий, їхні продукти завжди високої якості і здебільшого затягують при будь-якому розкладі. Але як це і належить, кожен пристойний розробник хоче грошей за свої праці, даний випадок не став винятком. Гру випустили в двох варіантах, як це часто і робиться - повну версію і урізану, от тільки рано радіти, обидва варіанти платні! Урізана версія коштує 2,5 долара, а повна уже 8,5 доларів ... причому купити версію дешевше і докупити епізоди всередині вийде чомусь дешевше ніж відразу придбати повну версію ... загалом цінова політика досить дивна, але нічого не поробиш . Що теж сумно - за відгуками деяких купили повну версію - гра досить коротка і пройти її можна за день - інший, якщо сподобається, а вона сподобається;)

Особливості гри Valiant Hearts: The Great War

  • унікальний дизайн за рахунок справжнього арту
  • маса емоцій і переживань
  • дуже цікаві пригоди
  • війна, головоломок і дослідження навколишнього світу
  • багато героїв з різними долями
  • нереальний сюжет на основі реальних подій і місць
  • безліч історичних довідок та статей зібраних за допомогою фахівців


Підсумок: як зазвичай у Ubisoft ця гра чудова, цікава і виконана у своєму неповторному стилі, крутейший сюжет і уважність до історичних подій теж сподобається багатьом любителям історії ... що до решти, рекомендую купити версію подешевше і докупити епізоди всередині гри, так вийде трохи дешевше ...


Реклама

Valiant Hearts: The Great War для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(62)
3.75★ 74.96%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/01/31 09:23
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |