Final Cut: Encore
3 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Відразу варто відзначити що цей квест має деяку базу, зокрема це продовження гри Final Cut: Silver Screen, яку розробники випустили в Нобре минулого року. Але якщо ви не грали минулої частина - не турбуйтеся, цей квест цілком незалежний, так що не сильно принципово проходити минулої частину, але для повного антуражу можете пройти спочатку її.

Коли я зустрічаю ігри від Big Fish Games у мене завжди двоїсте враження, з одного боку це великий і відомий розробник який вміє робити гри, з іншого боку це конвеєр, з якого найчастіше вилітає багато сирого продукту зробленого швидко і без душі, якщо можна так сказати. При цьому у них багато фанатів і нічого дивного в цьому немає, так що спробуємо взгянуть на цю гру забувши все що ми знали раніше.
Трохи політики.

Минула частина гри була випущена двома варіантами - один платний Целікова, другий безкоштовний тестовий, який дозволяв пройти тільки частину сюжету. В даному випадку варіант завантаження гри тільки один, але якщо ви захочете пройти її цілком - доведеться заплатити 3 долари в якийсь момент, зазвичай це відбувається по закінченню першого розділу. Плюс - ні доната і реклама не буде вас діставати навіть коли ви граєте в безкоштовну частину.

Ще мінуси.
По суті, гра добротна, нічого революційного - звичайний квест, ось тільки є мінус, гра тільки англійською, благо сюжет тут теж простий і знати його як свої п'ять пальців не буде потрібно, але все ж, багатьох такий момент може збентежити.

Сюжет гри Final Cut: Encore
У минулій частині вам довелося розкрити жахливий змову по спробі вбивати людей з великих екранів завдяки створеному проектора і спеціальної лінзі, але закінчилося все просто чудово - винуватці відправили в лікарні, а апарат був знищений. Але діти творців вирішили зберегти ту саму лінзу, а головна винуватиця лих втекла з лікарні ... так і вийшло що вся історія закрутилася знову ...

Геймплей Final Cut: Encore
Квест тут самий звичайний - пошук предметів, головоломки і трохи діалогів підтримують сюжет, так само є кілька рівнів складності, на найпростішому підказок більше, а в головоломки взагалі можна не впрягатися, на високому рівні складності все якраз навпаки, предмети знайти складніше, з підказками біда і на головоломки доведеться часу витратити досить багато, тут вже кому що до душі.

Підсумок: гра видалася цілком прийнятним квестом в класичному виконанні, нормальний сюжет і досить багато загадок, так що продукт не сирої і не сприймається як чергова карбування, шкода що безкоштовно його НЕ пройти цілком.


Не забувайте скачати КЕШ, шлях: sd / android / obb


Реклама

завантажити Final Cut: Encore 1.0 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 1.0 (17)
дата завантаження 2015-01-26 11:37
Розмір 13.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-01-26 13:45:11
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

ACCOUNT_MANAGER

ACCOUNT_MANAGER

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Розмір 552.52 MB
дата завантаження 2015-01-26 11:44

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
2.99★ 59.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/01/27 08:34
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |