robotex
4.3 (30)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Зазвичай коли мова йде про хардкорних іграх я представляю щось класичне, з вигляду жахливо просте, можливо навіть у форматі 8-біт, але сьогодні все трохи інакше, у всякому разі тут є сюжет!

Сюжет robotex.
Сказати що гра має крутим сюжетом я не можу, тому що сюжет рядовий і знайомий усім, але в чомусь правдивий. Проблема в тому що люди засмічують планету на якій живуть і в грі нам представлені часи коли це дійшло до крайності, що призвело до необхідності знайти новий будинок. Планету видно підшукали, але, як завжди, він вимагає дослідження і деяких видозмін якими буде займатися робот під вашим контролем. За фактом вам доведеться всього навсього літати по 2D рівнями і стріляти ... Так чи інакше, по суті ваша місія полягає в порятунку людства, а це має бути складно ... і так, як виявилося, це дуже складно!

Геймплей robotex.
Як вже було сказано, літати і стріляти - ваше все, плюс як і належить хардкорних грі проблема не повинна полягати в управлінні, тому реалізовано воно за допомогою всього двох кнопок, так що не заплутаєтеся;)
У чому ж тут може бути проблема? Насправді за кількістю труднощів на видиму область екрана гра просто на висоті, тому що вас очікують не тільки перешкоди навколо яких потрібно маневрувати але і злі вороги які мало того що намагаються вбити вас, але і вміють маскуватися!
Ваш робот не відрізняється ідеальною маневреністю, після чергового зіткнення може полетіти взагалі в будь-яку сторону і до всього іншого небезпека може виникнути звідки завгодно - зверху, знизу, зліва, справа - не важливо, важливо що вона з'явиться! До всього іншого додайте високий темп гри і можливість зберігатися тільки в спеціально відведених місцях із зірочкою які можна легко не помітити в метушні. Резюмуючи це можна з упевненістю сказати що немає такого рівня який вийде пройти з першого разу і це факт.

Підсумок: гра robotex далеко не ідеальна - проста графіка, каламутне зображення на великих екранах, щоб завантажити потрібно заплатити цілий долар ... але як я вже писав, вона саме для тих хто віддає перевагу страждати під час ігрового процесу, для людей із залізними нервами і неймовірною концентрацією, для тих хто готовий протистояти будь-яким небезпекам на шляху до порятунку своєї цивілізації!


Реклама

robotex для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(30)
4.29★ 85.85%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/01/22 10:51
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |