Pirate Escape
4.4 (16)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Не дивлячись на те що сюжет цієї гри занесе вас на піратський корабель це все ж гра про кімнати з яких потрібно знаходити вихід, таких ігор ми зустрічали масу, так що опинитися на кораблі (хай і без самих морських пригод) це розмаїття яке вітається. До речі про сюжет я згадав не даремно, бо він тут є, хоч якийсь;)
Грати вам належить за пірата, який за сумним збігом обставин опинився в полоні і головна ваша задача - вибратися з цього жахливого корабля і знову знайти свободу! Правда сюжет як такий значення тут не має, бо кожна кімната в якій ви опинитеся це окрема задача ніяк не що з наступного кімнатою, тому якоїсь загальної сюжетної лінії тут немає і не повинно бути по суті.

Як вибратися з кімнати?
В іграх цього жанру є одна особливість - їх віддаленість від реальності, причин на це багато, замки зсередини, дивні головоломки і підказки які оказаиваются в місцях абсолютно для цього непризначених, але в іншому випадку та ігри б не було, так що все як завжди - включайте креатив і шукайте там де ніколи б не стали шукати. Так чи інакше, ця гра досить проста, загадки стандартні, рішення тривіальні, знайти все досить просто, все що потрібно - трохи зорової пам'яті і найпростіша логіка. Але якщо щось пройти не виходить, то тут є знайома нам система підказок, щоб отримати їх потрібно подивитися рекламу і вас відправлять на YouTube де є ролик з проходженням цієї ділянки ... про цю систему я вже писав, тому що проходження це одне , а підказка - інше, плюс без інтернету на них можна не розраховувати. Крім цього безкоштовними виявилися тільки перші 10 рівнів, за інші попросять грошей, а це сумно!

Оформлення гра на жаль не блищить, картинка рядова, на перший погляд, але про HD дозвіл можна не мріяти, тому якщо запустіть гру на великому екрані, то відразу помітите якість у форматі «не дуже». І чи варто за це платити?


Підсумок: гра Pirate Escape це не більше і не менше як самий середній представник жанру, від Корого вам не варто очікувати нічого неабиякого, а якщо враховувати що більша частина гри платна, то все я можу вам рекомендувати - пройти перші 10 рівнів для ознайомлення.


Реклама

завантажити Pirate Escape 1.3 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Minor bug fixes and performance improvements!
Загальна інформація
версія 1.3 (16)
дата завантаження 2019-07-21 13:31
Розмір 77.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 42.65 MB
дата завантаження 2015-01-21 09:28
Усі додатки Trapped на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(16)
4.44★ 88.86%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/01/22 09:26
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |