Secret Files Tunguska
4.4 (52)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Словом «Квест» зараз нікого не здивувати, це раніше їх було дуже мало і практично кожен був своєрідним шедевром, але коли їх поставили на конвеєр свою ексклюзивність вони втратили. Той же G5 або Big Fish Games роблять їх мало не один на тиждень. На жаль через такій ситуації жанр і геймплей зокрема прітерпел деякі зміни, само собою в бік спрощення процесу, а це погано. Зараз будь-який набір картинок на яких потрібно шукати предмети являє собою «квест», а відсутність сюжету і простацьке оформлення стали мало не атрибутами. Я ще давно помітив що іграм явно не вистачає жанрів і чіткого по ним поділу, але це лірика ...

На щастя є розробники і є проекти які являють собою саме класику жанру, доступну на андроїд і викликає щирий інтерес як наш так і у користувачів. Гра Secret Files Tunguska саме з таких, бо якщо порівнювати її з чимось, то швидше за все на думку спадає Syberia, а це хіт всіх часів і народів!
Навіть не збираюся їх порівнювати щоб не разволіть холівар, просто зазначу що є у них щось спільне - чумовой сюжет, відмінна графіка і прекрасна реалізація.

Про розробника.
Реалізувати цей проект взялися Deep Silver, для яких гра стала першою платною і першим квестом в принципі, тому що до неї вони могли похвалитися лише двома частинами не самих популярних гонок і ще менш популярними двома частинами космічної стратегії, а тут бам і крутий квест! На тлі успіху гри Secret Files Tunguska вони випустили і другу платну гру - Secret Files Sam Peters, от тільки там не все так гладко, тому не бачу сенсу псувати історію розповідями про неї.

Сюжет гри Secret Files Tunguska:
дія розгортається в минулому, теж в Сибіру навколо жахливої ​​події про який багато хто знає - падіння Тунгуського метеорита. Ця подія і в реальному житті покрито масою таємниць і загадок, а тут ще й гра і фантазія ... Головний герой - дівчина на ім'я Ніна, яка якраз буде займатися розслідуванням цієї події і бажає розгадати всі таємниці, через що вам належить бути викраденої і відвідати масу куточків по всій планеті, але ви самі це дізнаєтеся, так буде цікавіше, все що вам потрібно знати зараз - сюжет крутий трохи більше ніж повністю!


Геймплей Secret Files Tunguska:
він простий і зрозумілий, дуже простий і дуже зрозумілий, більше того, це справжній квест, ніякого пошуку предметів, впевнений що для багатьох це стане гарною новиною!


Оформлення Secret Files Tunguska:
тут доведеться враховувати що спочатку гра розроблялася для домашніх комп'ютерів, причому ще в 2006 році ... але за мірками андроїда графіка тут на висоті, світ навколо деталізований і цікавий, локації індивідуальні і викликають непідробний інтерес, портували ж все без нарікань, так що ще один плюс в скарбничку гри і розробника.


Підсумок: класика жанру, красива і цікава, так, гра платна і обійдеться вам в 2,5 долара, але це не ті гроші, до того ж вона переведена на масу мов, так що ви зможете в повному обсязі випробувати всі тонкощі сюжетної лінії.


Реклама

Secret Files Tunguska для Gigabyte GSmart G1315

Рейтинг:

(52)
4.43★ 88.69%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/01/20 08:03
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |