Throwing Knife 2
3.7 (73)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Той хто пробував метати ножі в реальному житті прекрасно знає що для майстерного кидка тут є багато нюансів, в тому числі головний з них - маса ножа, у грі це врахували, тому на вибір вам буде запропоновано три різних ножа, що відрізняються масою, вибирайте той яким вам буде простіше маніпулювати і за справу!

Так само для вашої зручності ви зможете вибрати мішені, не думайте що в якусь принципово простіше потрапити, але проте, можливо так вам буде зручніше реалізовувати свої навички в цій справі. Так само статистика дозволить вам подивитися з якими ножами і мішенями ви набрали найбільшу кількість очок, так що пробуйте різні і експериментуйте.

Як вже говорилося, головна мета - набрати побільше очок, що безпосередньо залежить від того в яку мішень ви потрапите. Мішені будуть різнокольорові, залежно від складності їх розташування, відповідно якщо ви потрапляєте в зелений колір, то отримуєте одне очко, це не густо. Синій колір подарує вам в два рази більше, але і це не досягнення. Червоний - це вже краще і фактично золота середина, цей колір принесе вам п'ять очок. Жовтий ж найбажаніший, він приносить максимальну кількість в десять очок. Але остерігайтеся білих зон, вони заберуть у вас чверть всіх набраних очок, так що поціляйте трохи краще.

Крім іншого, мішені теж володіють своїм характером:

  • Ковбой - якщо ви потрапляєте в нього, то він буде захищатися і стріляти в вас! Щоб припинити це божевілля доведеться потрапити в нього ще раз.
  • Якщо мішень з гоблином, то не раджу вам в нього потрапляти, це завершить гру.
  • Аналогічна ситуація з бомбами, попадання в які викликає вибух і кінець гри, так само на них є таймер, який обмежує ваш час, якщо воно закінчується - знову вибух, але результативне потрапляння додають до таймера чотири секунди.
  • Якщо ж на мішенях знайдеться залізо, акуратніше, ніж може зрикошетила.
Реклама

завантажити Throwing Knife 2 2.80 для Gigabyte GSmart G1315

Загальна інформація
версія 2.80 (2800)
дата завантаження 2017-10-04 20:42
Розмір 9.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(73)
3.67★ 73.4%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/20 06:54
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |