Шахи онлайн
3.3 (162)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для Gigabyte GSmart G1315

опис:

Розповідати про класичну реалізацію гри в шахи онлайн немає особливого сенсу, тому що якщо ви додатків скачали - то прекрасно уявляєте як це відбувається, але і тут не обійшлося без сюрпризів, так що про одного з них докладніше.

У грі реалізовано варіант Фішера, який цей знаменитий шахіст запропонував ще в 1996 році, альтернативна назва - Chess 960, а це не багато де зустрічається.
Даний метод гри отримав путівку в життя в Аргентині, коли Роберт Фішер запропонував його публіці. Сенс полягає в тому що не змінюючи правил шахів, крім деяких варіантів рокіровок ви отримуєте повністю непередбачувану розстановку фігур на початку гри, само собою є деякі обмеження, але кількість варіацій досягає 960 штук, звідси і назва.

Для тих хто багато грає в шахи відразу стає зрозуміло, що через такий підхід до початку гри її складність і інтерес відразу зростають, тому що ви відразу виключаєте класичні варіанти, за якими намагаються грати деякі гравці, суцільна імпровізація!

Причиною ж появи подібної варіації шахів послужила математика, яка все прораховувала і прораховувати можливі варіації ходів при класичній розстановці і прогнозувала що незабаром всі партії серйозних гравців будуть закінчуватися нічиєю, так як всі можливі варіанти вже будуть прораховані заздалегідь. На практиці дані побоювання не виправдалися, але рішення і спроби змінити класичні правила вже дали старт і результатом стали шахи-960, пограти в які ви зможете в цьому додатку.


Реклама

завантажити Шахи онлайн 0.23.0 для Gigabyte GSmart G1315

Нове в цій версії
Now with Google+ login!
Загальна інформація
версія 0.23.0 (10401)
дата завантаження 2018-04-19 18:02
Розмір 17.5 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки JagPlay на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права, повідомте нам про це

Рейтинг:

(162)
3.3★ 66.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2013/08/14 12:31
Інші ігри для Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315

Gigabyte GSmart G1315 версія: Android 2.2 (Froyo)
процесор: Qualcomm MSM 7225, 528 Mhz)
екран: 3.50", 480x320
Розміри: 61x114x13 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |