11.05.2013

Апокаліпсис це жахливо, трагічно і само собою ніхто не хотів би застати його, але тільки якщо апокаліпсис не показують на екрані телевізора. Але розробники з OXSIONSOFT пішли трохи далі і тепер ви можете спостерігати справжній апокаліпсис на своєму робочому столі, для цього потрібно встановити безкоштовні шпалери Apocalypse 3D Live Wallpaper!

04.06.2013

Додаток Aircraft HD це живі шпалери для вашого андроїда з дуже незвичайною тематикою, в даному випадку це літаки і аеропорт! Шпалери неймовірно красиві, само собою володіють анімацією, що і робить їх живими і вони чудово підійдуть для будь-якого пристрою, не залежно від форм-фактора.

17.06.2013

Додаток Nature Free HD це чергові живі шпалери для вашого андроїда, що підтримують навіть саме високий дозвіл і готові показати вам всю силу і красу природи вас навколишнього. Вони нові, дуже красиві, містять відмінну анімацію і доступні для вас абсолютно безкоштовно, хіба можна бажати більшого?

23.07.2013

Додаток FlyIsland Free 3D Живі Шпалери це новинка від вже полюбився нам видавця, який вирішив створити шпалери всіх видів і кольорів, завоювати звання кращого у своїй справі і ваші серця, само собою. На цей раз прикрасити свій андроїд вам пропонується барвистим островом, який ширяє в небі на тлі фантастичних пейзажів.

15.08.2013

Додаток Dreams Free 3D Живі Шпалери це продовження хрестового походу розробника OXOM, який явно вирішив раз і назавжди покінчити з одноманітністю і нудними робочими столами. Це не перші і явно не останні шпалери які можуть порадувати всіх користувачів андроїда, прикрасивши і пожвавив їх робочий стіл, причому безкоштовно ;)

27.10.2013

Додаток Space City Free 3D Живі Шпалери це нове прикраси для вашого андроїда, зроблене вже відомим нам розробником OXON, так що якщо ви стикалися з їх продуктами раніше, то вже знаєте що чекають вас тільки позитивні враження і відмінна робота програми. На цей раз нас вирішили побалувати відмінними живими шпалерами на тематику космічного міста, особливості програми далі ;)

22.08.2014

Досить оригінальна гра в якій поєднуються одразу кілька жанрів! Тут вам і стратегія і аркада і тактика, в цілому кожен знайде щось своє і обов'язково полюбить цей проект!

10.06.2015

Ще один платформер сьогодні, який теж можна назвати класикою, нехай і з інших причин! У нас тут класичне протистояння проти мерців і, увага, Чак Норріс!

04.04.2017

Квести квестами, а ось сидіти і боятися це інша справа! Особливо добре, коли ці два жанри грамотно поєднують в місці, пропонуючи вам незабутні враження.

« Попередня
  • 1
Следующая »
© 2011-2019 mob-core.com  |