Стихії: Епічні герої
4.4 (77)

Стихії: Епічні герої

Додаток сумісний з обраним пристроєм для Celkon RahmanIshq AR45

опис:

Розробник GAMEVIL Inc. створив нову гру для всіх власників андроїда, готових на пригоди і геройства! Як і багато інших ігор від цього розробника вона володіє масою позитивних моментів і особливостей. Наприклад як завжди, вас чекає дуже простий і зрозумілий геймплей, що для цього жанру досить рідкісне явище, причому ваші герої будуть володіти спеціальними навичками, супер здібностями, так сказати, але навіть ними користуватися буде досить просто, так що це не повинно вас зупиняти! Гра доступна і в онлайні, так що ви зможете вести спільні битви проти величезних босів плечем до плеча з іншими гравцями зі всього світу. Дракони і страшні лицарі прямо з пекла чекають коли хтось нападе на них! Так само в грі є дуже епічні локації, наприклад вежа нескінченності, називається вона так не просто, вона реально нескінченна! Чим вище ви будете підніматися, тим небезпечніше там буде ставати, а й здобути ви там зможете просто незліченні скарби. До гри прикріплений список лідируючих гравців і в ньому може опинитися кожен! Грайте краще і уважніше, домагайтеся нових висот кожен день і ви зможете конкурувати з лідерами цього рейтингу. Так само гра припускає соціальну складову, тут є чат доступний всім гравцям, так що спілкування становить важливу частину гри, так само в чаті ви зможете наймати гравців які хочуть допомогти вам і прославитися, а так само заробити трохи ігрових грошей! Само собою не забули і про самих героїв, збираючи дорогоцінні камені ви зможете покращувати параметри свого персонажа щоб він ставав сильнішим! Прокачивайте його зброю або обладунки і тоді вас будуть боятися буквально всі і кожен.


Реклама

завантажити Стихії: Епічні герої 1.6.7 для Celkon RahmanIshq AR45

Нове в цій версії
Name generation, bugfixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.6.7 (914)
дата завантаження 2018-01-30 18:22
Розмір 24.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки Zadzen на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(77)
4.37★ 87.41%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/05/23 07:29
Інші ігри для Celkon RahmanIshq AR45

Celkon RahmanIshq AR45

Celkon RahmanIshq AR45 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Cortex A7 MediaTek)
екран: 4.50", 480x854
Розміри: 0.00 x 0.00 x 9.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |