Catapult King
4.5 (33)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для Celkon RahmanIshq AR45

опис:

А ви знали що катапультою (а згодом баліста) ще Греки стали називати будь-яку метальну установку? Перші з них з'явилися дуже давно, вони згадуються навіть у записах датованих сотнями років до нашої ери! Так що пристрій це дуже давнє і неймовірно корисне, його використовували практично дві тисячі років! У давнину, армія обладавшая катапультами захоплювала будь-які замки, досить було заряджати їх чим-небудь поважче і влучно стріляти! Ваш герой якраз один з тих хто повинен влучно стріляти з катапульти!
На вашому шляху буде багато різних цілей, наприклад форти, фортеці, замки і навіть величезний дракон вивергає полум'я! Але там де є дракон обов'язково повинна бути і принцеса, так що з драконом постарайтеся особливо, вас чекає відмінний приз ;) Ігри виконана в стилі мультиків, володіє дуже яскравою і чіткою графікою, в цілому симпатично, має сподобатися!
А взагалі все почалося через принцеси, дракон нахабно викрав її і потягнув у своє лігво, але йому не пощастило, ви вирішили відбити принцесу і прихопили з собою відмінну катапульту! Заряджати її можна різними снарядами, а якщо заробите бонуси то ворогам точно не поздоровиться!

Особливості гри Catapult King:

  • майже сотня веселих і цікавих рівнів
  • барвиста графіка
  • магія і подібні чудеса
  • прекрасно підійде тим хто хоче руйнувати
  • врятуйте принцесу!

Реклама

завантажити Catapult King 1.6.3.4 для Celkon RahmanIshq AR45

Нове в цій версії
Added weekly sale items - Cheaper magic, more destruction, higher scores!
Introducing FREE magic shots - rain destruction on those Nasty Knights!
Загальна інформація
версія 1.6.3.4 (16351)
дата завантаження 2019-10-15 20:21
Розмір 95.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

READ_INTERNAL_STORAGE

READ_INTERNAL_STORAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Wicked Witch на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(33)
4.48★ 89.63%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2014/04/26 07:47
Інші ігри для Celkon RahmanIshq AR45

Celkon RahmanIshq AR45

Celkon RahmanIshq AR45 версія: Android 4.2 (Jelly Bean)
процесор: Cortex A7 MediaTek)
екран: 4.50", 480x854
Розміри: 0.00 x 0.00 x 9.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |