War of Zombies - Heroes
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS PadFone Infinity

опис:

Гра War of Zombies - Heroes це зомбі-екшен для вашого андроїда в рамках якого ви будете керувати відважним героєм, який як завжди пробирається крізь натовпи ходячих мерців в напрямку розгадки причин апокаліпсису і з тане надією на порятунок.

Підготували гру в студії Marble.lab, яка вже не новачок на ринку і завдяки серії ігор Jungle Monkey вже давно подолала рубіж в 10 мільйонів завантажень. До речі, про зомбі це у них перша гра і вона поки тільки набирає популярність, подивимося, що з цього вийде через кілька місяців.


Геймплей гра отримала досить типовий і навіть злегка дитячий, моделі як героя так і самих зомбі досить великі, картинка і анімація спрощені, але в цілому, це не позбавляє гру динаміки. Сам по собі геймплей розбили на рівні, ось тільки в процесі їх проходження складно зрозуміти як далеко ви вже забралися і скільки вам ще залишилося. При цьому, в залежності від героя тут буде кілька варіантів зброї, щось потужне і автоматичне, пістолет і щось нескінченне, ніж можна орудувати руками, наприклад великий розвідний ключ. При всьому при цьому, патрони до зброї теж нескінченні, але іноді потрібен час на перезарядку, так що, міняти зброю доведеться періодично і взагалі, досить часто, тому що зомбі навколо буде дуже багато. Само собою, від першого ж дотику ви не загинете, але у вашого героя буде шкала здоров'я, за якої обов'язково потрібно стежити щоб не загинути.


Особливості гри:

  • Класичний геймплей про зомбі, формат багатьом вже звичний
  • Шість різних локацій, в яких вам належить побувати
  • Шість режимів гри
  • Розвивайте свого героя, щоб протистояти більшій кількості противників
  • Є великий вибір зброї, так що арсенал теж потрібно прокачувати
  • Безліч ворогів і небезпечні боси
  • У прийдешніх оновлення додадуть ще більше героїв і зброї

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки в додатку актуальні, але не заважають

Підсумок: гра War of Zombies - Heroes це типовий екшен, який в повній мірі може задовольнити шанувальників такого формату і тих, хто любить зомбі, але не любить зайвий натиск на ужастик.


Реклама

завантажити War of Zombies - Heroes 1.1.0 для ASUS PadFone Infinity

Нове в цій версії
improve some levels
Загальна інформація
версія 1.1.0 (110)
дата завантаження 2018-06-14 19:02
Розмір 52.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/06/05 09:43
Інші ігри для ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity версія: Android 4.1 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.7 GHz Krait)
екран: 5.00", 1920x1080
Розміри: 143.5 x 72.8 x 8.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |