MOJIN: Immortal Seal
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS PadFone Infinity

опис:

Гра MOJIN: Immortal Seal це повноцінні пригоди для андроїда, в яких вам належить звалити на себе роль відважного героя, який готовий з головою зануритися в світ старожитностей, небезпек і гробниць!

Підготували гру в студії MOJINFUN, з творчість якої ми ще не стикалися, однак, навіть їх перший проект здається досить цікавим, особливо в порівнянні з великою кількістю «штампованих» ігор, якими зараз усипаний весь так званий «топ».


Перед тим як звернутися до геймплею, варто поглянути на цікавий сюжет, без якого подібні ігри не можуть обійтися. Історія починається в стародавньому сході, де люди змогли пізнати магічні сили і займалися розвитком цих навичок. Багато з них досягли віку в тисячі років, але потім, вони все раптом зникли ... Багато відправлялися в святі місця на їх пошуки, але поверталися з порожніми руками. Однак, сильний король з наступних поколінь знайшов стародавню карту і вирішив відновити пошуки, які, по всій видимості, завершилися успішно, тому що легенди свідчать, що він став безсмертним, після чого теж безслідно зник.

А ось дії гри розгортаються вже в сучасному світі, де вчені знову знайшли ту саму карту і зібрали експедицію, яка зазнала аварії в море, так і не діставшись до місця призначення, однак, наш герой вижив, приблизно з цього все і починається, тому що у вас не буде нічого, а перше що ви знайдете - якась палиця ... проте, далі вас чекають підземелля з монстрами і море пригод, які підкоряться лише терплячим гравцям, готовим намагатися і уважно пізнавати світ, який створили розробники.


Особливості гри:

  • Прекрасна суміш головоломки, історії, пригод та рольової гри з елементами виживання
  • Вибір є завжди і саме він визначає подальші події
  • Багато таємниць і інтриг, які вам належить розгадати
  • Понад три десятки героїв, кожен з яких має свої унікальні навички
  • Ніякої реклами!

Недоліки гри:

  • Є невеликий Донат

Підсумок: може бути візуальна складова гри MOJIN: Immortal Seal і не є її найсильнішою стороною, проте, все інше є і навіть дуже!


Реклама

завантажити MOJIN: Immortal Seal 3.1.1 для ASUS PadFone Infinity

Нове в цій версії
- Bug fixes;
- Performance improving;
Загальна інформація
версія 3.1.1 (37)
дата завантаження 2018-07-06 16:37
Розмір 93.02 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/04/06 09:10
Інші ігри для ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity версія: Android 4.1 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.7 GHz Krait)
екран: 5.00", 1920x1080
Розміри: 143.5 x 72.8 x 8.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |