BUBBLEON
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS PadFone Infinity

опис:

Гра BUBBLEON це свіжий джампер для вашого андроїда, який дозволить пробиратися крізь перешкоди, насолоджуючись приємним «ламповим» стилем формату «ретро», м'які фарби, скромне оформлення, все як має бути!

Підготували гру в студії KOSHIOSHI, для яких гра стала другим проектом на андроїд і всього лише першим безкоштовним, так що, якщо і є ймовірність того, що ви потрапили в список тих щасливчиків, які їх інший проект купили, то вона дуже мала.


Гра зустріне вас дуже приємним і я б навіть сказав «дизайнерським» оформленням, яке передбачає безліч ретро-елементів, цікавих персонажів і химерні перешкоди, сюди ж можна записати прекрасну фізику і анімацію, зручне управління і інші фішки, однак, на цьому, на жаль запал у розробників закінчився. Об'єктивно - ваше завдання натискати на екран, щоб ваш герой поступально піднімався або трохи опускався, проходячи різні перешкоди на його шляху, однак, рухатися доведеться виключно в центрі екрану, рухатися вліво або вправо ваш герой не вміє, все пастки часто повторюються, а що найдивніше - в процесі гри ви не бачите поточний рахунок, а значить, можете тільки припускати, чи змогли ви побити свій минулий рекорд чи ні. Само собою, рахунок ви дізнаєтеся коли програєте, але це вже якось не так круто, як могло б бути ...


Особливості гри:

  • Дуже просте і зручне управління
  • Приємне оформлення в стилі «ретро» і відповідна колірна гамма
  • Велика кількість різноманітних персонажів
  • Красива графіка і відмінна фізика

Недоліки гри:

  • Реклама і невеликий Донат
  • Кожен раз, коли ви починаєте заново перешкоди трапляються одні й ті ж, але трохи в іншому порядку, в результаті - набридає
  • В процесі гри не видно скільки очок ви вже набрали, це дивно
  • Герой не може рухатися вліво або вправо, через це гра набридає ще швидше

Підсумок: гра BUBBLEON безумовно заслуговує «лайк» за зручне управління і приємне візуальне оформлення, але як можете побачити, без проблем не обійшлося, в цілому вони не сильно гру псують, однак, набридне вона вам досить швидко.


Реклама

завантажити BUBBLEON 1.2 для ASUS PadFone Infinity

Нове в цій версії
Thanks for playing!
- Usability improvement
Загальна інформація
версія 1.2 (2)
дата завантаження 2018-03-08 10:07
Розмір 37.74 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/03/04 08:46
Інші ігри для ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity версія: Android 4.1 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.7 GHz Krait)
екран: 5.00", 1920x1080
Розміри: 143.5 x 72.8 x 8.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |