The X-Files: Deep State
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS PadFone Infinity

опис:

Гра The X-Files: Deep State це пригоди для андроїда, які офіційно і засновані на подіях однойменного серіалу, який розповідає про пригоди двох агентів ФБР, погляди яких принципово відрізняються, один з них вірить в НЛО, надприродне та інше подібне, інший же завжди намагається пояснити все виключно з наукової точки зору, грубо заперечуючи все що завгодно, що вибивається з прийнятою наукової парадигми. Але це ви і так знаєте, подивимося, що нас чекає в грі!

Підготували яку в студії Creative Mobile, з проектами якої ви напевно стикалися, наприклад завдяки популярним гонок Nitro Nation Drag Racing або безкоштовної версії шедевра під назвою Beholder. Так чи інакше, розробник великий і вмілий, так що, чекаємо і схожих результатів в новій грі, яка, до слова, за два дні встигла набрати майже 10 тисяч завантажень, відмінний варіант!


Відразу хочу відзначити, що гра заявлена ​​з солідним рейтингом, який передбачає аудиторію віком 18+ ... не часто таке зустрічається, особливо якщо враховувати, що нас чекає детектив, а не те про що ви могли подумати ...

Починається все досить цікаво, тому що на сюжет, як і в серіалі, гріх скаржитися, плюс, є анімовані вставки, прекрасна графіка і знайомі персонажі, але так чи інакше, ми знову приходимо до необхідності шукати предмети на місцях злочинів, причому кількість підказок буде обмежена, завдяки солідній системі доната, від якої розробники вирішили не відмовлятися.

Важливий бонус - щомісяця розробники обіцяють випускати нові справи, а це значить, що грати ви будете довго, у всякому разі, поки проект не загнеться ... але про це в самому кінці.


Особливості гри:

  • Сюжет гри заснований на однойменному серіалі
  • Регулярні оновлення, нові справи щомісяця
  • Вбивства, докази та інші розслідування
  • Багато паранормальних ситуацій і подій
  • Безліч персонажів, в тому числі і інших агентів ФБР

Недоліки гри:

  • Реклама і величезний Донат, лякаюче величезний ...
  • Геймплей містить менше драйву, ніж хотілося б ...

Підсумок: якщо ви стежите за однойменною серіалом, то знаєте, що через багато років розробники вирішили випустити його продовження, яке вийшло не таким, яким його чекали, м'яко кажучи тріумфальний «камбек» не вдався, боюся, що щось подібне відіб'ється і на грі The X-Files: Deep State, але як завжди, останнє слово за вами.


Реклама

завантажити The X-Files: Deep State 2.7.0 для ASUS PadFone Infinity

Нове в цій версії
What's New:
Case #8 Out Now! Take a Vacation on a tropical island and uncover the sinister secret that lurks there.
Загальна інформація
версія 2.7.0 (4853)
дата завантаження 2019-12-25 00:57
Розмір 53.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/02/09 09:41
Інші ігри для ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity версія: Android 4.1 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.7 GHz Krait)
екран: 5.00", 1920x1080
Розміри: 143.5 x 72.8 x 8.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |