Bridge.io
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS PadFone Infinity

опис:

Гра Bridge.io це аркада для андроїда в якій ви будете будувати мости, причому досить цікавим методом, який деяким завзятим гравцям може бути вже знайомий, так як спроба реалізувати його вже була в деяких проектах раніше.

Підготував гру розробник Xi You Di Wang, який вирішив піти досить відомим шляхом, обравши за свій проект формат «io», що прославився рядом інших ігор, називати які ми не будемо, ви і так знаєте що це було і скільки людей грало в них. Проте, це вже не перший проект у розробника, більш того, він далеко не перший в такому форматі, але, тут варто відзначити, що особливою популярністю жоден його проект не виділяється, однак, хто знає який з них вистрілить завтра? Тут головне не здаватися, ніж даний розробник і зайнятий, а ми подивимося на чергову його спробу.


Геймплей, на відміну від більшості io-проектів має на увазі два режими гри - само собою онлайн, де ви будете змагатися з іншими гравцями, яких, до слова, поки що немає і одиночний режим, в якому можна довго і наполегливо тренуватися, відточуючи свою майстерність.

Сам же геймплей вийшов неоднозначним, у всякому разі, оволодіти ним буде досить складно, не дивлячись на простий посил, за задумом якого ми будемо будувати мости між островами. Проблема полягає в тому, що при запропонованому варіанті побудови нам доведеться дуже активно користуватися своїм окоміром, розраховувати на щось ще тут неможливо. Ідея полягає в тому, що міст, який потрібно перекинути між маленькими острівцями росте вгору, вам же потрібно зупинити його в той момент, коли його розмір буде точно відповідати необхідному відстані, якщо міст буде трохи нижче - ви програєте, трохи більше - теж програєте. .. Так що, одиночний режим для тренування тут дуже актуальне.


Особливості гри:

  • Два режиму - онлайн і одиночний
  • Будуйте мости, орієнтуючись на свій окомір
  • висока складність
  • просте управління

Недоліки гри:

  • Донат і реклама, як і в будь-якому іншому онлайн-проект
  • Іноді складно зрозуміти, як можна пройти ту чи іншу ділянку, в загальному, складність висока, причому необгрунтовано і не завжди

Підсумок: гра Bridge.io швидше за все не зможе зацікавити більшість казуальних гравців, так як домогтися гарних результатів тут можна лише за допомогою гримучої суміші везіння і майстерності, на отримання якого доведеться витратити дуже багато часу.


Реклама

завантажити Bridge.io 1.3 для ASUS PadFone Infinity

Загальна інформація
версія 1.3 (4)
дата завантаження 2018-06-07 12:38
Розмір 46.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/01/11 09:30
Інші ігри для ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity

ASUS PadFone Infinity версія: Android 4.1 (Jelly Bean)
процесор: Quad-core 1.7 GHz Krait)
екран: 5.00", 1920x1080
Розміри: 143.5 x 72.8 x 8.9 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |