Falcon Pro 3
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Додаток Falcon Pro 3 це альтернативний клієнт для відомого всім твіттера, причому якщо ви вже давно користуєтеся цим, то знаєте, коли був дуже крутий і зручний клієнт який називався Falcon Pro, однак твіттер задавив його, через велику кількість користувачів, проте , після першої невдачі розробник вирішив знову випустити той самий клієнт, дав йому трохи іншу назву і доповнив парою нових функцій, а найголовніше - змінив політику!

У чому ж головна задача альтернативних клієнтів на кшталт цього?
Найважливіше - залишити все звичне і додати трохи нового, ніж розробник і займався, застосовуючи свої знання з Material Design і іншим дисциплінам, варто відзначити що впорався він на славу!
Що стосується класичного відображення твітів, то тут це реалізовано за рахунок колонок, кількість і зміст яких налаштовується безпосередньо в додатку, що досить зручно. При всьому при цьому, зберігається звична концепція, що відразу не відштовхує консервативних користувачів, хоча швидше за все консерватори взагалі встановлювати нічого не стануть ...
Однак з переглядом якогось окремого твіти розробник трохи Намудрували. Кожен твіт в цьому додатку розбитий на категорії, так що побачити все і відразу на одному екрані у вас не вийде, з одного боку це не дуже зручно і незвично, з іншого боку дозволяє детально розглянути кожен пост, плюс, в додатку є вбудований браузер для перегляду посилань з твітів.
Ще один бонус додатки - сюди можна додати відразу кілька ваших акаунтів, що досить зручно, правда таких користувачів не так вже й багато, але приємно що і про них не забули.
Знайшлися і ще деякі недоліки, наприклад якщо ви захочете написати щось, то необхідно натиснути на кнопку в правому верхньому кутку, що на екранах 5 і більше дюймів не дуже зручно. Ще в додатку вкрай мало налаштувань, особливо тих які стосуються особистих повідомлень. Але, мабуть, головний недолік полягає в тому що хоч додаток і можна завантажити безкоштовно, однак щоб додати обліковий запис вам потрібно буде заплатити в районі трьох доларів, що дозволяє і розробнику заробити і кількість користувачів в рамках тримати, щоб програма не повторило долю Falcon Pro.

Підсумок: додаток Falcon Pro 3 має досить багато плюсів, проте не залишилося і без недоліків, що на тлі платного використання робить володінням їм вельми сумнівним задоволенням, але, вирішувати вам!


Реклама

завантажити Falcon Pro 3 1.9.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
1.9.1 - maintenance update

- Fixed viewing who favorited a tweet, only option was to redirect to the web
- Removed Tweet marker since it got sunsetted
- Updated libraries
Загальна інформація
версія 1.9.1 (47)
дата завантаження 2019-09-12 11:24
Розмір 8.57 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86 mips
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/05/04 06:29
Інші програми для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |