LinkedIn
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Додаток LinkedIn для андроїда це клієнт популярної соціальної мережі, адаптований для мобільних гаджетів, що дозволяє завжди бути на зв'язку не маючи комп'ютер. Даний клієнт офіційний і передбачає максимум можливостей, практично не поступаючись повноцінної браузерної версії.

Якщо ви знаєте що собою являє соціальна мережа LinkedIn і ви активні її учасник, значить все що вам потрібно знати - це зручний клієнт, просто скачайте його і користуйтеся, а якщо ви ще з якоїсь причини не в темі - читайте далі!

Які соціальні мережі були першими все ми знаємо, безумовно на тлі їхнього успіху з'являлося і безліч інших, деякі за рахунок адаптації під конкретні країни мають великий успіх (ВКонтакте, Однокласники), деякі не зібрали свої мільйони, тому що не змогли запропонувати нічого нового. Однак ідея LinkedIn була унікальна в своєму роді, що і послужило сходинкою в світле майбутнє. Якщо розглядати той же Facebook, то це соціальна мережа для дружби і розваг, тоді як LinkedIn це соціальна мережа ваших ділових контактів, якими ви купуйте на роботі. Практично при будь-якої нашої діяльності зв'язки відіграють величезну роль, а ця соціальна мережа розширює ваші зв'язку як ніколи раніше. По суті, аккаунт в цій соціальній мережі це ваше своєрідне резюме, яке бачать ваші колеги та інші люди з якими ви спілкуєтеся по роботі, а так само їх колеги і їх колеги ... ну ви зрозуміли;)
На тлі даної специфіки додаток активно використовується людьми для налагодження ділових зв'язків, для пошуку роботи або співробітників, для рекомендації своїх колег в різні проекти і для багатьох інших нюансів, де не підійде ваша сторінка з Facebook з котиками.
Крім цього в цій мережі стали з'являтися всілякі групи, які об'єднують людей з однієї професійної області, що допомагає їм не тільки ділитися досвідом, а й знову ж, налагоджувати зв'язки з цікавими їм людьми.

Підсумок: якщо ви вірите що зв'язку вирішують, якщо ви вже переконалися що по знайомствам можна не тільки знайти відмінну роботу але і просунутися з мертвої точки на поточному місці, то соціальна мережа LinkedIn це те що вам потрібно, а для цієї програми відмінний варіант користуватися нею і на андроїд.


Реклама

завантажити LinkedIn 4.1.629.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Thanks for using LinkedIn! We regularly update our app to fix bugs, improve performance and add new features to help you connect with your professional network and advance your career.
Загальна інформація
версія 4.1.629.1 (153701)
дата завантаження 2021-10-23 12:33
Розмір 162.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

створювати облікові записи й установлювати паролі

Дозволяє програмі використовувати можливості автентифікатора облікового запису AccountManager, зокрема створювати облікові записи, а також отримувати та встановлювати паролі до них.

читати статистику синхронізації

Дозволяє програмі читати статистику синхронізації облікового запису, зокрема історію синхронізацій і обсяг синхронізованих даних.

читати налаштування синхронізації

Дозволяє програмі читати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, визначати, чи програма Люди синхронізується з обліковим записом.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

вмикати й вимикати синхронізацію

Дозволяє програмі змінювати налаштування синхронізації для облікового запису, наприклад, вмикати синхронізацію програми Люди з обліковим записом.

змінювати контакти

Дозволяє програмі змінювати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть видаляти контактні дані.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки LinkedIn на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/05/03 08:22
Інші програми для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |