Ходячі мерці: Зомбілук
3 (17)

Ходячі мерці: Зомбілук

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Додаток Ходячі мерці: Зомбілук це плід праці нашого суспільства, яке створило величезну кількість ігор, фільмів та іншого контенту за участю зомбі, а так само нездорового потягу до Селфі і до решти портретному творчості, так що ж буде якщо об'єднати ці дві сутності? А вийде додаток яке готове зробити з вас закривавленого і дуже страшного зомбі, своєрідний косплей без проблем! Так чи інакше, створено воно для вашого розваги, ось і давайте розважатися!

Назва додатка з'явилося не просто так, тому що базою для нього стала цілий всесвіт, яку породив серіал «Ходячі мерці», зомбі в якому представлені досить непогано. Для перевтілення в жертву чергового апокаліпсису вам необхідно мати в пам'яті свого смартфона лише фотографію людини, бажано - портрет, все інше зробить додаток, і вже через хвилину ви зможете похвалитися страшної фотографією своїм друзям.
Само собою зовнішність зомбі, яка буде заснована на завантаженому в додаток портреті можна змінювати на свій розсуд, елементів тут досить багато. Сліди розкладів, гниття, шльопанці крові, що застряг ніж, сліди від куль і багато іншого ви можете додати на свій портрет без будь-яких труднощів, інтерфейс і елементи управління тут дуже зрозумілі і прості.
Отримане фото можна без проблем опублікувати в соціальні мережі, а так само ви зможете спостерігати за роботами інших користувачів, які створюють щось цікаве.

В цілому немає нічого дивного що вже більше мільйона людей завантажили цю програму, цілком допускаю що на довгий час воно у вас не затримається, але на пару тижнів для розваги цілком підійде. Підкуповує ще й той факт, що додаток Ходячі мерці: Зомбілук поширюється безкоштовно і не містить ніякого доната.

Підсумок: не більше ніж веселе і досить зручний додаток для шанувальників тематики «зомбі».


Реклама

завантажити Ходячі мерці: Зомбілук 4.6 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Season 8 is here!
- New S8 poster artwork
- Small bug fixes
Загальна інформація
версія 4.6 (2016010449)
дата завантаження 2017-11-16 07:41
Розмір 27.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки AMC на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(17)
2.97★ 59.4%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/02/19 09:42
Інші програми для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |