Genius - Song Lyrics & More
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Прідложенія Genius - Song Lyrics & More це велика збірка текстів пісень який доступний для всіх користувачів андроїдів. Безумовно, такої інформації повно на звичайних сайтах, але користуватися додатком набагато зручніше, що і пропонують нам розробники. Так само, крім тексто в додатку є багато інших корисних і цікавих функцій, про які я вам і розповім.

Упевнений що у кожного меломана є досить великий набір улюблених пісень, виконуваних нерідною мовою, що для когось ускладнює їх розуміння, а для кого-то зовсім унеможливлює. Навіть якщо ви добре знаєте мову на якому виконують пісню, то особливості вимови, її ритм і акцент соліста можуть в буквальному сенсі «знищити» розуміння тексту. Цей додаток легко вирішить цю проблему, надавши вам зручний друкований текст, зрозуміти і прочитати який не складає проблем.

Додаток має дуже простим і зрозумілим дизайном, який не викличе труднощів при його використанні. тут є свій список найбільш популярних композицій і безумовно пошук, скориставшись яким ви швидше за все знайдете потрібну пісню, так як на даний момент база додатки налічує майже два мільйони текстів і постійно розширюється. Крім тексту ви можете знайти посилання на Youtube, а так же цікаву інформацію про групу або виконавця.
Так само додаток являє собою справжня спільнота фанатів, які стали невід'ємною частиною і джерел нової інформації, безумовно корисною і цікавою. Наприклад, ви можете знайти історію окремих приспівів або складних ділянок, які безумовно мають свою історію.

Підсумок: безумовно, додаток Genius - Song Lyrics & More не єдине в своїй ніші, однак, воно повністю безкоштовне, без доната і дуже зручне, так що стане відмінним варіантом для тих, хто шукав щось подібне.


Реклама

завантажити Genius - Song Lyrics & More 5.3.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Bug fixes and other improvements
Загальна інформація
версія 5.3.2 (4420)
дата завантаження 2021-09-04 16:37
Розмір 18.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86 mips mips64
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

записувати аудіо

записувати аудіо

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1★

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2016/02/16 09:38
Інші програми для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |