Pokemon GO
4.2 (59)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Pokemon GO для андроїда це проект, який навіть складно прив'язати до якогось жанру, хто навіть на все горло кричить що це інновація в ігровій індустрії і в цьому є частка правди. Але почнемо по порядку. Є така дуже відома компанія як Nintendo, яка вже давно славиться своїми приставками, а так само володіє франшизою на таке явище як «покемони», які представляють собою моторошно популярних звірків, про яких сьогодні всі стали вже забувати, але вони встигли попсувати нерви батькам за все світу, які щодня чули від своїх дітей крики «Хочу покемона!» або що в цьому роді. Отже, у нас вже є «покемони», але другий складової стала компанія Niantic, Inc., відома деяким власникам андроїда (взагалі це більше 10 мільйонів) по грі Ingress, яка передбачала соціальну взаємодію людей на місцевості, яку гра перетворювала в поле бою, до речі огляд цієї гри ви можете знайти на нашому сайті. Але це було 2 роки тому, і, не дивлячись на високу популярність гри, чогось їй не вистачало. Однак, поєднавши доповнену ігрову реальність і покемонів вийшла гра Pokemon GO, кількість завантажень якої за перший місяць вже наближається до 50 мільйонам, причому часом її качають навіть ті, хто не знає хто такі покемони, хто не дивився цей мультик.

Що ж тут відбувається? На ділі все досить просто, база даних з додатків Ingress та Field Trip (нагадаю, це все ще додатки від розробників з Niantic, Inc.) була повністю завантажена в цю гру і доповнена іншою реальністю, реальністю, в якій живуть покемони і в якій їх потрібно ловити. Орієнтуючись на датчик в додатку ви можете дізнатися наскільки далеко від вас знаходиться покемон, після чого, використовуючи камеру свого телефону ви зможете його вистежити і зловити, запустивши в нього покеболом. До речі ці самі покеболи теж потрібно шукати на місцевості, взагалі їх обмежена кількість, боюся що в великих містах народ за них битися почне ...
Піймавши покемона ви додаєте його в свою колекцію і продовжуєте грати, поки не прокачав до п'ятого рівня, після чого вам відкриється можливість вступити в команду і брати участь в боях покемонів, які теж відбуваються на місцевості в треніровочниз залах, які фарбуються в кольори команди, яка перемогла минулого разу. В цілому, задумка дійсно крута і цікава, вона дійсно змушує людей рухатися, так що якщо побачите, що біжить по вулиці людини, що дивиться в камеру телефону - не дивуйтеся, він просто ловить свого покемона ...

Зворотний бік монети.
Гра викликала величезний ажіотаж, що безумовно розробники вирішили перетворити в величезні гроші, над чим вони теж багато старалися. Почнемо з простого - тут купа доната, його просто неміряно, можна купувати покеболи, щоб ловити більше покемонів, можна купувати бустери і так далі і тому подібне, все можна купити, а ціни явно багатьох не порадують. Далі виникають проблеми більш насущні, наприклад додаток потужно садить батарейку на телефоні, а щоб все було не так сумно потрібно провести цілий ряд налаштувань і навіть яскравість екрану знизити, тоді буде краще. Додаток не працює на андроїда нижче 4.4 і не працює на платформах під Intel, а що найголовніше - на даний момент воно є поки тільки для трьох країн, серед яких США, Австралія і Нова Зеландія. У доданому файлі ви зможете скачати файл з грою, але не турбуйтеся якщо через несумісність або проблем з серверами для вашої місцевості нічого не вийде, рано чи пізно ця гра підкорить весь світ.

Підсумок: коли новий проект в прямому сенсі розриває ігровий ринок це дуже добре, це як мінімум цікаво, а як максимум, це означає що мобільні ігри не стоять на місці і тепер з'явилася нова ніша, яка поки що ніким не зайнята, так що гра Pokemon GO на андроїд забезпечена популярністю, залишилося дочекатися конкурентів;)


Реклама

завантажити Pokemon GO 0.219.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Trainers, there’s always something new in Pokémon GO!

- Get ready for an exciting new Season!
- Various quality-of-life updates have been made.
Загальна інформація
версія 0.219.1 (2021090601)
дата завантаження 2021-09-14 20:52
Розмір 120.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACCESS_BACKGROUND_LOCATION

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

contentProviderPermission

contentProviderPermission

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(59)
4.24★ 84.82%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/07/15 07:35
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |