Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari це казуальний ранер для андроїда, який підготували для нас розробники з Yodo1 Games, автори хіта Crossy Road, що зібрав вже понад 50 мільйонів завантажень! Чи зможе їх новий проект піднятися на вершину популярності? Давайте розберемося!

Відразу варто сказати про оформлення, яке виявилося воксельного, чимось нагадує ту ж Crossy Road, так що, орієнтоване воно вже на тих, хто з проектами цих розробників знаком і кому вони подобаються, благо, це величезна аудиторія! Так чи інакше, оформлення тут відіграє далеко не найважливішу роль, саме ж важливе - геймплей!

Геймплей виявився веселим, як мінімум;) Перше що нам належить зробити - вибрати героя, який може відрізнятися підлогою, відтінком шкіри і квітами одягу, але кожен незмінно буде в капелюсі, мова ж про ковбоїв! Починати доведеться пішки, але ви будете досить спритними щоб встигнути накинути ласо на коня, та плисти, як тільки з'явиться нова тварина, наприклад буйвол - необхідно наблизитися до нього, після чого стрибнути, накидаючи ласо, що буде показано жовтим кругом. Опинившись на тваринному з'явиться шкала «любові» з рожевим сердечком, як тільки вона заповниться - ви об'їздили тварина! Як тільки ви отримуєте нову тварину, рівень закінчується, наступний ви почнете вже на ньому і будете шукати ще когось нового. Варто так само відзначити, що іноді тварина починає злитися, до цього моменту краще встигнути перестрибнути на інше.
Чим далі ви заберетеся за кількістю зібраних тварин, тим важче буде знайти нове, але в цьому і криється весь сенс, зможете зібрати їх всіх?
До речі, крім самого процесу по вилову тварин, який нагадує класичний ранер, вам належить створити свій зоопарк, в якому будь-який бажаючий гравець може подивитися вашу колекцію, а розвиваючи зоопарк ви зможете заробити додаткові кошти на його подальший розвиток.

Підсумок: гра Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari показала себе справжнім «казуалом». Вона в міру красива, досить проста для розуміння і дуже цікава, так що, гідна аудиторія їй забезпечена, особливо якщо не забувати, що скачати гру можна безкоштовно, а Донат тут зовсім не кусається.


Реклама

завантажити Rodeo Stampede: Sky Zoo Safari 1.50.9 для ASUS Memo

Нове в цій версії
More exciting events in Rodeo Stampede!
Загальна інформація
версія 1.50.9 (150900)
дата завантаження 2021-10-05 10:29
Розмір 142.35 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICECopy

BILLING

BILLING

MEDIA_CONTENT_CONTROL

MEDIA_CONTENT_CONTROL

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Yodo1 Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/30 06:02
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |