Hellgate: London FPS
3.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Hellgate: London FPS це тир для андроїда в якому вам потрібно зачищати локації, заполонений небезпечними істотами, які в оригіналі повинні бути кимось на кшталт демонів, за фактом ж нагадують зомбі, але не суть, тварюк потрібно винищити!
Однак знаєте, найцікавіше і одночасно сумне в цій грі - її історія, яку я вам і розповім.
На дворі був 2007 рік, золотий час, коли технології вже дозволяли багато, а гравці не були розпещені великою кількістю хітів і крутейшей графікою. Розробники з Flagship Studios, які раніше працювали в Blizzard і брали участь в розробці Diablo вирішили созвдать свою гру, заручившись підтримкою таких великих видавців як Namco, EA і HanbitSoft на світ з'явилася гра Hellgate: London, яка представляла суміш апокаліпсису, рольової гри та класичного шутера. Само собою, гру запустили тільки на ПК, при цьому вона мала гарну на той момент графіку і відмінний сюжет з великою кількістю посилань до деяких науково-фантастичних фільмів і навіть до гри Diablo, з якої розробники були знайомі не з чуток. Гра була цікавою, вона була продумана таким чином що проходити її можна було знову і знову, щоразу отримуючи нові предмети або навички (знову, привіт з Diablo), проте, сприйняли її досить скромно, так що через пару років сервера гри були закриті, незаслужено, але гра пішла на спокій. Проте, це була повноцінна рольова гра з можливістю взаємодії гравців, з великими локаціями, розділеними на небезпечні де можна воювати і на безпечні, де можна спілкуватися з іншими гравцями, там було багато зброю, шість класів персонажів, купа навичок і можливість вільно пересуватися . Крім цього непогано відтворені локації реального Лондона і безліч інших прикольних фішок.
Минуло 9 років і видавці HanbitSoft вирішили дістати з далекої полиці цей проект і переробити його для андроїда ... Круто, чи не так? Але це лише виглядає круто, поки ви на саму гру не подивіться.
З повноцінного шутера вона перетворилася в тир з можливістю самостійно пройти пару метрів, все розбито на невеликі завдання, величезний світ теж розрізаний на завдання, так що піти наліво або направо - вирішувати не вам, ніякого онлайну тут немає, прокачування - є, мабуть, це єдино що залишилося. Від крутих локацій теж мало що залишилося, більшість з них нагадують бій в коробці, а про Лондон нагадують круті заставки між місіями ... До речі графіка, для того часу вона була відмінна, її відтворили і сьогодні вона виглядає прийнятно, але не більше, ніяких красот тут вже годі й шукати.

Я це взагалі до чого. Якщо ви грали в оригінал, то його кастрований (вибачте) заради андроїда версія вас дуже засмутить, це факт. Якщо ж оригінал вам не знайомий, то перед нами не найгірший тир, з адекватною графікою, можливістю прокачувати свого героя і зброю, великою кількістю місій і ворогів. Так що - дивіться самі.

Підсумок: все що можна було сказати про гру Hellgate: London FPS я вже сказав, на завершення, варто лише зазначити що поширюється гра безкоштовно, проте, містить досить пристойний Донат.


Реклама

завантажити Hellgate: London FPS 1.3.3.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
1. Add Infinite Dungeon.
- Ranking initialization per day.
- Gold medal rewards per day.
- Maximum level of weapons can be upgraded with gold medals. (upgrade-able to level 30)
- Armor, energy, diamonds, gold, gold medals are randomly given for the result of Infinite Dungeon according to the number of rounds.
- Resurrection is once for every challenges in Infinite Dungeon.
- All weapons are available in your armory (select and check the number of weapons and bullets at the right top)
Загальна інформація
версія 1.3.3.0 (1330)
дата завантаження 2016-07-28 09:08
Розмір 73.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-28 12:09:16
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/29 07:07
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |