Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run
4 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run це ранер для андроїда від розробників з Hugo Games A / S, які можуть бути вам найбільш знайомі по іграх про Hugo, в общем-то. Але сьогодні мова про футбол і одного з найвідоміших нині футболістів - Рональдо!
Не знаю як він погодився на це, але будемо працювати з тим що є, подивимося наскільки його майстерність знадобиться в настільки невідповідним до футболу жанрі;)

Геймплей тут практично стандартний, а барвисте управління нагадує Subway Surfers, що в загальному-то добре! Але є всі у геймплея деякі особливості, які додає той факт, що гра все ж по частині футболу. Управляти нам доведеться самим Рональдо, що багатьом сподобається, хоча як на мене - особливої ​​різниці немає. Наш герой буде бігти з м'ячиком по вузьких вуличках, причому ухилятися доведеться не тільки від всіляких перешкод і автомобілів, а й від інших футболістів, які будуть бігти вам на зустріч з метою відібрати м'яч. Крім цього, іноді на нашому шляху будуть з'являтися мішені, в такій ситуації нам потрібно вдарити по м'ячу, який потрапивши в мішень розіб'є її, що дасть вам досить багато монеток, накопичивши певну кількість яких ви зможете придбати нову форму та іншу футбольну атрибутику. Так само іноді на нашому шляху будуть виникати навіть стінки, але якщо побігти по одній із смуг, де на стіні висить знак, при цьому знову зарядити туди м'ячиком, то стіна епічно зруйнується і ви зможете продовжити свій шлях.

Особливості гри:

  • класичний ранер
  • відомий футболіст
  • багато футбольної атрибутики
  • позитивний і динамічний геймплей
  • просте управління
  • різні бонуси і посилення


Недоліки гри:

  • все б нічого, але ранер з футболістом вже був, про Мессі ...
  • пристойний Донат


Підсумок: як я вже написав, гра Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run це досить типовий ранер, своєрідна класика, в яку інкрустували ідею крутого футболіста, але це вже було, проте, дана гра вже обігнала за кількістю завантажень більш ранній проект , мабуть, правильного футболіста вибрали.


Реклама

завантажити Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run 1.0.60 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- New Location: Paris!
- Improved penalty kick feature
- Optimizing ads displays
- "Extra life" feature improved
- Bug fixes
Загальна інформація
версія 1.0.60 (101)
дата завантаження 2021-07-17 18:43
Розмір 73.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

SET_ALARM

SET_ALARM

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.01★ 80.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/06/24 07:14
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |