Exodus
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Exodus від розробників з Ketchapp це відмінний варіант відчути тягар відповідальності за долю всіх мешканців планети і навчитися пілотувати ракету! До речі, останнім часом ці розробники стали випускати трохи менше ігор, може бути політика змінилася, ідеї скінчилися або вони зайняті створенням чогось глобального? Але не будемо гадати про те, що відбувається, краще подивимося що нам запропонують в цій грі!

Описи до неї як зазвичай мало, але на цей раз нам подали хоч щось схоже на сюжет. Загалом, суть в тому що сталася якась катастрофа чи катаклізм і тепер земля активно йде під воду, гине все що не може дихати під водою. На щастя, у нас в наявності є ракета, здатна відвезти нас в інше місце, однак, наша мета - зібрати всіх істот, щоб не втратити світ в якому ми живемо і почати все заново в іншому місці. До речі назва гри має один з перекладів як «вихід євреїв з Єгипту», що відносить нас до біблейськими оповіданнями і ковчега в який теж збирали всі види тварин. Так що, можна вважати що ця ракета і стане своєрідним ковчегом, проблема в тому що керувати ним набагато складніше. Суть в тому що траєкторія ракети відома заздалегідь, однак від нас вимагатимуть натискати на екран кожен раз коли ракета пролітає зелену точку і не натискати коли це червона точка або монетки ... в загальному геймплей вельми простий, як зазвичай, проте наскільки далеко ви зможете пролетіти такими темпами? Без попередньої практики - недалеко. Це факт.

Особливості гри:

  • відмінна анімація і дизайн
  • зрозумілий геймплей
  • просте управління в один дотик
  • можливість прокачувати свою ракету за монетки


Недоліки гри:

  • є реклама


Підсумок: гра Exodus це безумовно непоганий тайм-кілер який зможе зайняти вас на деякий час, проте якщо розглядати інші ігри від Ketchapp, то це не найкращий їхній представник.


Реклама

завантажити Exodus 1.1 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.1 (3632)
дата завантаження 2016-05-13 02:31
Розмір 13.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-13 05:33:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/05/08 08:44
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |