Infinite Skater
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Infinite Skater це кілька доопрацьований ранер, головні герої якого будуть кататися на скейті, точніше їхати по прямій в нескінченність, кожен раз опиняючись в якомусь нереальному місці, створеному явно не самої рядовий фантазією. Як за візуальний стиль, так і за звуковий супровід відповідав хтось Семмі Банана, вийшло у якого дуже екстравагантно, можливо цього нам не вистачає в деяких іграх? Ідея гри взагалі дивна, крім того що це ранер, нам намагаються розповісти про культ тварин, підношення їх духам і навіть показують деяких тотемний тварин, таких як орел, білий вовк, бізони і так далі, в загальному, є в грі щось від індіанських міфів, що не робить її гірше!

Геймплей як і нестандартний підхід до оформлення теж порадує багатьох. З одного боку у нас звичайний ранер, де кожен нові заїзд можна намагатися набрати якомога більше очок і зібрати якомога більше кристалів, проте, направляти вас будуть за рахунок спеціальних завдань, завдяки яким гра і буде розвиватися. Наприклад десь вам поставлять мета проїхати деяку відстань, десь зібрати деяку кількість кристалів або знайти один особливий, причому після виконання завдання гра вам запропонує завершити заїзд і отримати нагороду або продовжити його, щоб отримати ще більше очок. Виконуючи завдання ви зможете розвивати вашого персонажа і відкривати нові локації, так що можна назвати це навіть якоюсь своєрідною сюжетною лінією, чого дійсно не вистачає в деяких іграх цього жанру.
Героїв в грі всього двоє - хлопець і дівчина, катаються вони приблизно однаково, так що вибирайте будь-якого який вам сподобався. На дорозі вас зустріне досить звичний набір перешкод, деякі потрібно перестрибувати, десь проскакувати знизу, деякі об'їжджати, а іноді можна і по перилах проскочити, так чи інакше, нічого незвичайного тут не зустріти.
Управління в грі дуже просте і познайомлять вас з ним на першому ж рівні, навчання займає менше хвилини, після чого питань не виникне.

Підсумок: гра Infinite Skater це хороший ранер, який на відміну від більшості має цілком адекватну систему розвитку, яка цілком тут доречна, володіє незвичайною графікою і оформленням, а так само хороший звуковий супровід. Поширюється гра абсолютно безкоштовно, однак присутні внутрішньоігрова покупки, але нас цим не налякати!


Реклама

завантажити Infinite Skater 2.0.3 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Graphics improvements
- Improved performance and bug fixes
Загальна інформація
версія 2.0.3 (20003232)
дата завантаження 2016-05-29 02:44
Розмір 72.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-05-29 05:45:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

READ_NETWORK_STATE

READ_NETWORK_STATE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

MANAGE_USERS

MANAGE_USERS

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.26★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/23 06:33
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |