Aurora: Quarantine
4.8 (6)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Aurora: Quarantine це дуже хороший сплав детективної історії і самої звичайної аркади, в якій від вас буде потрібно майстерність управління і деякі інші навички.
За задумом розробників з ForthWardStudios дії цієї гри розгортаються приблизно через 100 років від нинішнього стану речей і там все дуже погано. Людство як зазвичай відзначилося і загубило всю екологію на планеті, благо хоч роботів встигли створити які тепер активно допомагають в усуненні заражень і пошуку безпечних місць. Однак, створення екологічно чистих місць для проживання знову обернулося катастрофою, тому що дозволити їх собі могли тільки дуже багаті люди, інші ж були змушені страждати за межами райських куточків. Так з'явилися і активісти, які спочатку протестували, а коли це не принесло плодів взялися за зброю, причому хімічна ... Перший же удар спустошив один з таких райських куточків для багатих, що запустило ланцюгову реакцію зараження, яке тепер загрожувало всій планеті. Наш робот, виконаний у формі кулі, повинен досліджувати місто і зібрати зразки, на базі яких вчені намагатимуться виготовити протиотруту, але як завжди, все не так просто ...

Геймплей запропонує нам подорожувати по розвалинах того самого міста і котити свого робота з точки А в точку Б, в цілому, на такі сектори гра і розбита. Проходячи кожен з них ви будете отримувати окуляри досвіду, що дозволить прокачувати свого робота, у нього буде цілих три параметра - максимальна швидкість, потужність, запас енергії. Всі ці пункти будуть дуже корисні на складних локаціях і дозволять вам виживати набагато довше і проходити сектора ефективніше. Найскладніше це котити робота, тому що працює тут все на вашому почутті рівноваги, так що розслабитися не вийде, тримати баланс доведеться постійно, крім цього на рівні буде багато ділянок на яких щось руйнується, падає і так далі, таких місць необхідно уникати .

Підсумок: гра Aurora: Quarantine це відмінна аркада, яка дозволить вам не просто катати чергового круглого робота, але і робити це зі змістом. Плюс, гра отримала відмінне оформлення, яке прекрасно передає атмосферу занепаду, який і пророкують розробники. Однак, поширюється гра платно, на даний момент зі знижкою в 30% ви можете купити її за півтора долара, пробної версії тут на жаль немає.


Реклама

Aurora: Quarantine для ASUS Memo

Рейтинг:

(6)
4.83★ 96.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/22 06:58
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |