Myths: Black Rose
4.1 (55)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Myths: Black Rose від уже відомих нам розробників з Big Fish Games це стандартний і вже багато разів перевірений роками пошук предметів, який все ще не може запропонувати нам будь-якої екшен та й взагалі динамічні сцени, максимум що ви отримаєте - трохи анімації на локаціях, завдяки якій ви хоч якось зможете відрізнити те, що відбувається від звичайної картинки. Дана позиція розробників в питанні дуже засмучує, особливо коли ви дізнаєтеся що цей квест про вампірів!

Вампіри це цікаво, особливо коли все подано з належним нальотом містики і жаху який вони зазвичай вселяють в простих смертних, а для цього нам потрібен сюжет, на який розробники поскупилися ... відомо нам вкрай мало і ми практично відразу виявляється на лайнері, де і розгортатиметься вся історія. Так ось, нам лише відомо що наш герой працює мисливцем за вампірами, а на лайнері він виявився так як повинен добути древній артефакт який чекає його в кінці шляху, але як виявилося, не він один за ним полює і на лайнері однозначно є хтось , хто лише виглядає як людина ...

Особливості гри:

  • добудьте древній флакон найчистішого світла, який стане визначальним у боротьбі зі злом
  • Не довіряйте нікому, тут явно щось не чисто
  • знаходите багато корисних предметів і використовуйте їх
  • розгадуйте головоломки і грайте в міні-ігри
  • постарайтеся, щоб розблокувати його бонусну главу
  • ніякого доната, грайте в своє задоволення


Недоліки гри:
Без цього на жаль не обійшлося, так що приступимо. Для початку, та й загалом найголовніша проблема в тому що гра платна, без пробної версії, а ціна у неї виявилася значною - 5 доларів! При всьому при цьому ви отримуєте самий стандартний пошук предметів з головоломками і містичним нальотом, який погано розкритий за рахунок слабкого сюжету. В цілому, від цих розробників рідко з'являється щось принципово інше.

Підсумок: гра Myths: Black Rose підійде вам лише в тому випадку, якщо ви дуже любите вампірів і готові навіть платити за це, в іншому випадку можна знайти і інший квест схожої тематики, тільки безкоштовний.


Реклама

Myths: Black Rose для ASUS Memo

Рейтинг:

(55)
4.12★ 82.31%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/21 07:53
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |